10.05.2015

Gdzie strzelamy?

  • Dobra cqb (350fps!)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Wielgowo
  • Wiskord (350fps!)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w sobotę 9.05.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:

Bardzo przepraszam, jednak mnie nie będzie. :confused:

Mam tylko jedną prośbę zastanawiajcie się zanim zagłosujecie, głównie to dotyczy nowych. Jeżeli nie jesteście pewni czy będziecie to poczekajcie do piątku z głosowaniem admini dopiero w sobotę kończą ankietę a tak to robicie po prostu chaos.

Chciałem zapytać bo dopiero z wami zaczynam się strzelac . Jeśli wygra opcja nie będzie mnie strzelanka jest odwołana czy jest miejscówka z największą ilością głosów dalej ?

Opcja “Nie będzie mnie” jest tylko dodatkowa a w ankiecie wybieramy miejscówkę na którą będziemy jechać, a nie czy jedziemy, więc w teorii jest a w praktyce jej nie ma.

Ok dzieki

ta opcje zaznaczaja ci, ktorzy chca oznajmić, ze nie bedzie ich na strzelance. jezeli zamierzasz sie na nia wybrac to normalnie zaznaczasz miejscowke i ta, ktora ma najwieksza ilosc glosow wygrywa

Ja dam znać czy jade, w pt - sb bo jeszcze nie wiem, ale postaram się być

przyjebałby cqb jakies. Zamówiłem kulki do snajpy ale czekam na nie drugi tydzień zaraz … :sunglasses: so SWAG

Glosujcie na krzekowo, nie bede zalowal, ze nie moge wpasc;)

Krzekowo nie, dawac wiskord przynajmniej, Warszewo 1 rowniez jest dobra opcja. Pomyslcie tez o pogodzie, w budynku nie bedzie wam na czupryne padalo. :smiley:

Siemka, dało by rade zmienić głos :smiley: ??? Wolał bym Wiskord :stuck_out_tongue: Przepraszam za kłopot

Nie ma takiej możliwości :stuck_out_tongue:

Niestety nie ma możliwości zmiany głosu

Aż 12 osób nie idzie ;d

To dopiero początek

Same “Leszcze” oddały głos na nie będzie mnie więc nie ma co żałować :wink:
Co do Krzekowa to proponował bym usunąć z głosowania. Tam już nie da się grać tylu spacerowiczów.

Tylko w okolicach trupiarni, przy okopach nie jest źle

Nie wiem czy wpadne, więc nie głosuje… Ale jak zagłosuje na “Nie będzie mnie”, to też będę leszczem? :smiling_imp:

Też dołączam do leszczy :sunglasses: