10.01.2016 r.

Gdzie strzelamy?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra CQB (350fps!)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (350fps!)
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 08.01.2016 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Pogoda w niedziele :
Okolice 1C , opady deszczu/śniegu w okolicach godziny 15 wzrost do 2 stopni. Ahh ta prognoza, lepsze to niż -12C :wink:

Szczerze wole -12*C niz +1 i deszcz :wink:

Jasne, ale twój gb zapewnie woli +1 :stuck_out_tongue:

Czas na M-block i zwykłą Emkową komorę :smiley:

Ja odpadam :confused:

Mnie nie ma - WOŚP :slight_smile:

Dobra CQB(350fps)-przejdzie 400fps? czy zmieniać sprężynę ? :confused:

Limit fps to limit fps, jedynie na chrono możesz mieć błąd pomiarowy ~5fps. 400 to za dużo. 360 tez jest za dużo.

Przy pewnej dozie niefartu pomiarowego może być nie tak i 346 :wink:

Mnie jednak nie będzie :frowning:

ALERT! 5 zadeklarowanych osób. Dobrze by było aby te osoby się dogadały ze sobą bo troche bez sensu jechać i ma się okazać że będzie np 1 osoba

Pytanie mam :smiley:
Czy ktoś leci z Pyrzyc? Lub płonia słoneczne wyszyńskiego? Lub coś z wyszka do dobrej?
Może uda mi się przyjechać, ale przez piękna komunikację i zimne będę zmuszony latać 1.5h z domu do dobrej : d

Co do alertu, zróbcie może jeśli się by udało taką sobotnią deklarację kto i ile osób będzie i czy jest sens się nastawiać. Mi szczerze mówiąc bardzo średnio się chce jechać w taką chlapę jak dziś, ale jeśli by się odbyło to podrzucę Karolę niech se pobiega bo już 2 x odpuściliśmy i ją ciągnie…

Ja raczej będę z Olafem. Ale dziś nie powiem na 100% dla tego nie głosowałem.

Ja też powinienem być lecz nie obiecuje :smiley:

Ja jednak zgłaszam gotowość, niestety 70km od centrum jest małym problemem, chętnie dam browar za transport z wyszka lub z okolic centrum.

Prosze doliczyc 1 osobe do mojego glosu, poniewaz sztuk jeden nie pamieta hasla :stuck_out_tongue:

Jak nie pamięta hasła to niech zresetuje. Tak system działa.

Wygrała dobra CQB

Groszek ja Ci dam mnie “sztuk jeden” nazywac :slight_smile: Po wielu probach haslo sobie przypomnialem, tak czy inaczej pojawimy sie z Groszkiem na dobrej