08.01.2023

Dziękuję za dzisiejszą dynamiczną i intensywną deszczową grę.

@Diabel i @Herod za dobry pomysł i dzielne karczowanie krzaków, aby nam wszystkim grało się lepiej. Dwie nowe drogi podejścia pod bunkier były dzisiaj oblegane :crazy_face:

@Kocur za rozstawienie flag i przygotowanie rozgrywki.
@Kleszcz dziękuję za zorganizowanie drugiej rundy pomimo obecności 30 osób, żadnej z nich przez 20 minut nie chciało się nic zaproponować…
Bo nam się należy?

@brzez dziękuję, że uratowałeś gamoni bez taśmy.

Ja wiem, że wychodzę w waszych oczach na sknerę i żyda, ale będę szczery.

Wiem że to tylko 3,99zł za taśmę, a potrzebne są dwie (7,98zł )… Teraz spójrzcie na to z mojej perspektywy a nie osoby, która jest raz na ruski rok. Tych taśm trochę potrzeba przez rok… Ale ja tylko kawałek, ale takich jasiów jest nastu po obu stronach co tydzień…
Ruszyło mnie sumienie w domu w ciepłym przy kawie, że jednak mogłem się nią podzielić ze wszystkimi… Więc pokrzywdzonych przepraszam. I tych którym dałem też przepraszam, bo nie pozwalam wam się rozwijać i przygotować do strzelanki należycie. Z mojej winy nie dojrzewacie jako gracze. Jako członek tej społeczności zawiodłem was i nasze środowisko. Przepraszam.

Ale mam noworoczną prośbę kupcie te taśmy.

Coś do poczytania na wieczór

Weźcie to sobie do serca, proszę. Bo jednak Airsoft w który gramy to zabawa a nie sport. I warto skorzystać ze zdrowego rozsądku, bo zasadami nie da się zapewnić bezpieczeństwa… A wszyscy przychodzimy się bawić.

Jeżeli Airsoft dla was jest sportem i podchodzicie do tego jak prawdziwi sportowcy, jedźcie na jakieś zawody. A nam dajcie się bawić…

7 polubień