04.09.2016r.

Dzięki za miłe spędzony dzień było wyśmienicie pozdrowienia dla Paulusa oraz Szajby :smiley:

!!!
Dodatkowo osoby które wypisze niżej mają pewne zaległości w regulaminach. Konkretnie regulamin głosowania wymaga odpowiedniego przedstawienia się w dziale. Te osoby tego nie zrobiły co prowadzi do podejrzeń iż konta mogą służyć manipulacji ankietą.

Te osoby mają zakaz głosowania aż nie spełnią wymagań w regulaminie.

Są to:

Krecik
Szwab
mariankowskik
camper02
yogimirov
klon97
CEZARY
polskihusar2000

W przypadku nie zastosowania się do polecenia przy następnym przewinieniu banuje konto z automatu, nie oczekując wyjaśnień.

Dzięki wielkie za dobrze spędzoną niedzielę :smiley:
PS: Wysłannik mówiłem ci dlaczego Szwaba nie było :neutral_face: a ty go wpisałeś na listę , no ale trudno jedno głosowanie sobie niestety odpuści :unamused:

Ok, ale mimo wszystko nie powinien głosować bo nie spełnia warunków regulaminu głosowania. Dlatego dopisałem go do poprzedniej listy (przeoczenie moje).

Podziękowania dla wszystkich obecnych dziś graczy za wspólnie spędzony czas i dynamiczną wymianę kompozytu , było bojowo :slight_smile:

ZOMBIE STOPPER - znów było blisko :smiley:
Nightmaress - pozdrowienia dla Ciebie :smiley: i wszystkich innych graczy.

Do następnej Panie i Panowie :smiley:

Tak z ciekawości, który to wystrzelil mi w plecy z 15m z rewolweru na co2 i zaraz potem dostal seria z zegarkowego PKM? Trafiles tak niefortunnie pomiedzy laczenie kamiezlki. Mam fajny slad :smiley: daj namiary na ten rewolwer chetnie sobie zobacze :slight_smile:

Dziękuję pięknie za dzisiejszy dzień :stuck_out_tongue: ostatni scenariusz mam nadzieje , ze sie podobał :stuck_out_tongue: w miarę dynamiczny i można było sie troszkę dzis zmęczyć :stuck_out_tongue: Ja chyba schudłem jakieś 4 KG :stuck_out_tongue: Pozdro dla wszystkich graczy i mam nadzieje , ze następne scenariusze będą dawały jeszcze bardziej w kość :stuck_out_tongue: w przyszłą niedziele tez bede :stuck_out_tongue:

Pewnie standardowy dann wesson

Można zobaczyć owoc dzisiejszej pracy Pani fotograf? :wink:

Bedzie trzeba troszku poczekać

Mamy już 12 września a zdjęć dalej niema.