04.09.2016r.

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Wiskord (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 03.09.2016 r. rano.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Liczyłem na wiskord … a tu mnie nie bedzie - urodziny córki.

Się pojawię jeśli nie wygra CQB :slight_smile:

jak CQB wygra to mnie nie będzie

Ja wyjątkowo będę musiał spadać koło godziny 13, może wcześniej. Także będę pewnie na jedną, góra dwie rundy.

Jeśli można to proszę przekierować mój głos na Wiskord

Nie można.

nie rozumiem co to za problem żeby zmienić głos kolegi Nightmaress na wiskord??? Chyba wszystko jest kwestia dogadania sie…?

To może inaczej - nie możliwości technicznej w ankiecie. Jak mod będzie pamiętał to weźmie to pod uwagę.

głosowanie znów śmierdzi korupcją jak 3 tyg temu (około?) znów są ludzie którzy mają konto od roku, 1 post do przedstawienia się, i nagle po kilku miesiącach nielogowania się, głosują na CQB.

Lubię teorie spiskowe, więc chętnie zaproponuję sposób weryfikacji :slight_smile:
Jeśli wygra CQB (na co osobiście liczę), proponuję, aby Wysłannik sprawdził na miejscu obecność osób głosujących na CQB.
Będzie komplet - Twoja teoria padnie. Jak nie będzie, można sprawdzić czy ktoś stosuje nieetyczne zagrywki w głosowaniu.
Zapowiada się jednak, że wygra las…

Dobrze by było na każdej strzelance weryfikować osoby głosujące.

W sumie lista jest zamknięta przed odbyciem się strzelanki.
Wydruk kilku nicków i ich odczytanie na zbiórce, też żaden problem.
…ale to organizujący wydarzenie będzie miał to na głowie, więc tylko kwestia, czy uzna to za zasadne i czy będzie realizował.

A może jeszcze frytki do tego? Co jakiś czas weryfikujemy - nie bój się.

Ostatnio na Krzekowie bylo weryfikowane jakby co.
I okazalo sie ze oprocz jednej osoby byli wszyscy co glosowali.

Weryfikacja będzie prowadzona regularnie. Niestety, na 90 % nie będzie mnie jeżeli wygra wiskord. Na krzekowo wpadlbym na chwilę, mam łatwy dojazd na stację, a czeka mnie mała wycieczka w niedzielę.

Mam pytanko ma ktoś do pożyczenia plaster miodu ? na lunetę ACOG (jeśli wygra Krzekowo )

Jezeli wygra Krzekowo nie pojawie sie niestety

Wygrało Krzekowo.
Zbiórka o 10:00
Zostanie sprawdzona obecność względem osób które osób które oddały głos.

Odpadam