03.04.2016

Pan w zielonej bluzie z kapturem - terminator. Pan w jeansach terminator. Czy to tylko moje uwagi?

Joe… Skąd ty wziąłeś te limity?? Proszę cię, przeczytaj regulamin.

Co do respow. Być może błędem było ich zbyt bliskie rozmieszczenie. Do poprawienia. Dowódcy stają na środku terenu rozgrywki i robią np po prostej 150 porządnych kroków w swoje strony.

Tak usłyszałem ale to chyba chodziło, że tak się przyjęło. Przepraszam. Mój błąd w regulaminie nic na ten temat nie ma.

Czytanie ze zrozumieniem jak widać nie jest twoją mocną stroną, w regulaminie TS nie ma limitów na terenie zielonym.

Kolego zauważ i przeczytaj ze zrozumieniem mój post. Przeprosiłem i przyznałem rację, że w regulaminie nic na ten temat nie ma.

Nicki kolego, Nicki. Myślisz że administracja zbanuje teraz wszystkich ludzi co chodzą w zielonych bluzach z kapturem albo jeansach? Bądźmy poważni, jeśli masz uwagi to NA STRZELANCE zgłaszasz to administratorom, a nie siedzisz cicho i robisz gównoburzę dopiero na forum.

Kojot ty się tak nie unoś. Jak by gość miał nick na bluzie to bym powiedział kto to. Teraz odpuszczam ale następnym razem tak zrobię. I nie chodzi oto abym za gościem latał i krzyczał, ze dostał. Powinien sam krzyknąć, ze dostał. To jest właśnie ASG. A jak nie będziemy o tym mówić, nawet na forum, to ta gra zejdzie na psy i nie będzie sensu w nią grać. Pozostanie Paintball.

Ja się nie unoszę. Śmieszy mnie tylko fakt, że na strzelance to nikt nie zgłosi “bo nie będzie latał i krzyczał”, tylko później na forum swoje żale wylewa. Gadanie na forum nic nie zmieni. NIC. Jeśli nie będzie odważnych do zgłaszania na bieżąco na strzelance, to przykro mi, ale co teraz administracja ma zrobić? Zbanować tych w zielonych bluzach albo jeansach? Powiedz, widzisz jakieś rozwiązanie?

Myślałem, że poruszając na forum ten temat to coś zmieni. I nie chodzi mi aby teraz gościa/i karać. Może wystarczy ludzi ostrzec o konsekwencjach i przypomnieć wszystkim czym jest ASG. Na zbiórce tez warto by o tym wspomnieć.

Spoko, co roku na wiosnę przychodzą nowi i próbują “coś zmienić” rękami administracji pisząc - zróbcie to, zróbcie tamto :wink: Dopóki wszyscy nie zrozumieją, że to nie administracja jest za wszystko odpowiedzialna, ale to my wszyscy tworzymy tę społeczność, dopóty żadne pisanie na forum nic nie zmieni. Jeśli uważasz, że

to zawsze możesz na zbiórce wyjść i o tym przypomnieć :wink: I piszę to poważnie. Tak samo jeśli masz jakieś propozycje co do trybu rozgrywki, również możesz coś zorganizować. Chcesz taśmy pomarańczowe na respie, nie wymagaj od administracji tylko sam wyjdź z inicjatywą.

Na podstawie dzisiejszych zgłoszeń na pw administracja zapisała sobie osoby do obserwacji.

Amen, Kojot, amen. Dziękujemy za wyjaśnienie.

My jako administracja możemy tylko przypomnieć, iż sprawę terminatorki rozwiązuje się na miejscu.

Joe - wszystkie Twoje spotrzeżenia są trafne. Koledzy jednak prawidłowo sprowadzili Cię trochę na ziemię. Jeśli masz 100% pewność, że ktoś dostał, tzn.: widzisz, że kulki się odbijają od delikwenta, a Twój tor strzału jest w 100% czysty (najmniejsza gałązka może zmienić lot kulki) to wyjmij czerwoną szmatę, podejdź do osoby i wyjaśnij. Uwierz mi, że kulka z ostatniej fazie lotu potrafi robić naprawdę różne “wygibasy”.

Zaobserwuj u innych graczy jak różne sytuacje, z jakimi możesz się spotkać podczas strzelanek, rozwiązuje się. Masz wątpliwości - zapytaj adminów/moderatorów. Nawet może to być prywatna wiadomość na forum.

Fotencje ode mnie :slight_smile: częstujcie się ^^

https://drive.google.com/drive/folders/0B-wKxV4eml7AcHh2TUZkNnpVYkU

Patrze na siebie na tych fotkach, i stwierdzam że czas ruszyć dupsko na siłownie. :laughing:

Nic dodać nic ująć. Pogoda dopisała, świetna ekipa. Tylko szkoda, że sporo cywili na jedynce się kręciło. Na pewno będę się pojawiał.

Super dziękuje wszystkim z paniami fotografkami na czele :smiley: . Do następnego.

Dzięki za grę, było fajnie. Terminatorów również spotkałem. SR i reszte mam z powrotem (duża nauczka na przyszłość/polak mądry po szkodzie) :stuck_out_tongue:

Nie znalazł ktoś chusty/komina milspeca wzór Skull??? Kolor brązowy.