03.04.2016

Będę

hej, mam pytanko, nie wiem czy ktoś zdarzy to jeszcze przeczytać przed strzelanką, ale czy ma ktoś pożyczyć na jutro gogle jakiekolwiek?, moje się uszkodziły dziś w w wypadku , byłbym wdzięczny.

Mogę pożyczyć okulary.

Dziękuję, Panowie i Panie rzecz jasna że świetne spotkanie, oby takich więcej :slight_smile:

Dzięki wszystkim za dzisiaj, było świetnie (oby pogoda dalej dopisywała :wink: ) Mam nadzieję, że straty jakie zostały dziś poniesione uda się odzyskać, życzę powodzenia.

Dzięki serdeczne za dyscyplinę podczas odprawy i uczciwość przy regulaminowej zrzucie. Całość pójdzie na taśmy i ewentualnie rekwizyty wykorzystywane w grach/scenariuszach.

Oczywiście jak zwykle udana napitalanka :slight_smile:

Tylko szkoda straconych “itemków” przez nie których…
Jak to mówią “Okazja czyni złodzieja…” tak było podejrzewam i w tym przypadku…

Kolega od zaginionego plecaka pewnie opisze całą sytuacje.

Wielkie dzięki za mega strzelankę.
Z moich ogłoszeń:

  • znalazłem przysłonę do lunety na Krzekowo 1. Czarna z małym malowidłem.
  • mega dzięki i w ogóle pokłony do samych kostek za Panie co robiły zdjęcia ale jestem za tym aby fotograf nosił żółta odblaskowa kamizelkę. Tak by być widocznym.
  • Ci co maja wiecej niż 500 FPS dlaczego strzelają seriami? W regulaminie jest jasno napisane jakie limity są i dlaczego się tego nie trzymamy?

Nooo niestety…

Na pocieszenie fotki:
https://drive.google.com/folderview?id=0Bzu8IxMPstwoekZYVlU2NGtGM3c

Pogoda dopisała. Rozgrywka nie była nudna. Świetne grono (żadnych terminatorów). Czego chcieć wiecej?

Dzięki wszystkim za wspólną nawalanke! :slight_smile: było mega świetnie i współczuje koledze za stracony sprzęt oby się odnalazł przy bożej pomocy… ;(

Walimy (WFS) seriami z ponad 500fps, bo możemy :smiley:
W regulaminie TS nie ma wzmianki o ograniczeniu dla osób posiadających duże fps, takie ograniczenia istnieją tylko na strzelankach organizowanych poprzez AS.
Pozdro, było dzisiaj całkiem nieźle :wink:

Mi też się podobało :smiley: Dzięki za grę!
btw. SR i reszta fantów została odnaleziona, znalazca zostawił swój nr telefonu. :open_mouth:

Bez urazy… Masz więcej szczęścia niżeli rozumu… Idź zagraj w Lotto dzisiaj :slight_smile: najważniejsze że znalazło się wszystko

Pomyliłeś forum :slight_smile: na taktycznyszczecin.pl nie ma limitów fps. Jest tylko wymagane strzelanie z głową. Staram się nie strzelać do nikogo z 500+ na full auto na małym dystansie, albo krzyczę, że “mogę podejść na full auto z pięćsetką i pytam czy się poddaje”.

To nie moje rzeczy były :stuck_out_tongue:

Dziękuję chłopaki za strzelankę. Jednak mimo ładnej pogody i wielu chęci organizatorów odnotowałem wiele krytycznych dla ASG sytuacji.

  1. TERMINATOR - wiele osób oberwało i dalej strzelało/ Panowie to nie tylko moja opinia. Takie zachowanie zabija ASG. Proszę o poruszenie tej sprawy i eliminowanie nieuczciwych osób.

  2. SNAJPER - jeżeli snajper z FPS sieka seriami to ja na następną strzelankę przynoszę broń z 600FPS i mam w dupie regulamin. Albo wszyscy mają regulaminowe 450 (trzeba sprawdzać) albo uczciwość. Jak sieka serią to po niku wyeliminować.

  3. WALKA W OKOLICACH RESPA - byłem na respie a inni nas atakowali. Bzdura i nieprofesjonalizm. Trzeba oznaczyć taśmą pomarańczowo białą RESPY. To ma być bezpieczne miejsce.

  4. FOTOGRAF - bardzo dziękujemy za zdjęcia ale kamizelki konieczne!!!

  5. BITWY - większość gra w CS-a. Można tak łatwo podpatrzeć mapy i zasady.

  6. CYWIL - czy niektórzy są głusi? Krzyczymy cywil to oznacza zamrożenie strzelania. Byłem sam świadkiem jak strzelali. taka osoba powinna być ostro ostrzeżona a jak się sytuacja powtórzy usunięta.

  7. IDENTYFIKATORY i CZERWONA SZMATA - mimo próśb brak u wielu osób tych elementów. Powinno być tak. Brak czerwonej szmaty lub identyfikatora - załatw albo do widzenia.

Najbardziej proszę o uczciwość i rozwagę.
Dzięki raz jeszcze i liczę na uczciwość.

Ale limit fps jest tylko na budynki - bezwględne 350

Pierwsze słyszę o takim limicie na Taktycznym. Słyszałem o limicie na CQB (350FPS) ale co ja tam wiem :slight_smile:

Byłem przekonany że jest limit 450 a tylko snajperki mogą więcej tylko, że strzelają jak snajperki - pojedynczym ogniem.