02.07.2023

Wszystko jasne. Gawron dał znać. Wszystko zaktualizowane :smiley:
Czekam cierpliwie :smiley:

image
oj chyba jednak będą :smiley:
image

4 polubienia

Nie, ja nie będę

Wygrywa

Rozgrywka/odprawa rozpocznie się o 10.00 - prosimy o wcześniejsze przybycie :slight_smile:

1 polubienie

Kto bedze jechał pszes dojazdową pszes police
I ma jedną mejcie wolne na jutro

O co chodzi z tym „Gniazdo Gawrona” bo dokopać się nie mogę i gdzie to będzie? Dodam że będę ja plus 3 os

Patrz pod wynikami głosowania punkt 1 mapa dojazdu do miejscówek

Która miejscówka bo mi na telefonie standardowe pokazuje

Dobra na PC działa już widzę dzięki

Witam, chcialbym sie dowiedzieć czy jest możliwość wzięcia udziału w najbliższej strzelance. Bawiłem się kiedyś w ASG ale to było z ponad 10 lat temu :slight_smile:
Mam karabin ale z munduru już dawno wyrosłem :sweat_smile: Czy bez umundurowania można dołączyć do strzelanki? :slight_smile:

Pewnie, że można. Przeczytaj tylko uważnie regulamin.

Najważniejsze to okulary mundur to tylko ozdoba

To super :smiley:
Chciałbym poinformować, że będę jechał samochodem, więc jeśli ktoś chciałby się zabrać to będę miał wolne 3- 4 miejsca :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Ja bardzo chętnie bym sie z toba zabrał i jeśli dałoby sie to bym również wrócił :wink:

Ok, to mój numer telefonu: 723268825
Zadzwoń do mnie, to zgadamy się odnośnie godziny i miejsca spotkania(jak ktoś jeszcze jest chętny, to proszę dzwonić)

Miałby ktoś ewentualnie zapasowe okulary-google? Mam co prawda okulary ale stare i nie jestem pewien co do ich 100% wytrzymałości :sweat_smile:

myślę że pare osob bedzie mialo, ja mam, ale mozemy tez przestrzelic aktualnie i zobaczymy :wink:

Wezmę ci oksy niema problemu

Na spokojnie, też zawsze mam jakis zapas dla gap :wink:

Ok, dziękuję wszystkim :slightly_smiling_face:
Do zobaczenia na strzelance :smiley: