02.03.2014

Widzę, że 2 osób głosujących nie będzie ale za to ja jestem z kolegą na 1000000000000000%. No chyba, że mnie ktoś zabije po drodze :slight_smile:

Też jutro wpadnę :smiley:

Dzięki wszystkim za fajne niedzielne spotkanie :wink:

Dzięki wszystkim za znakomitą strzelankę. Pierwsza gra była naprawdę zajebista, kulki latały po wszystkich drzewach, atak i obrona dawały z siebie wszystko, by tylko dorwać środkowy M-COM. Dużo emocji i adrenaliny, wartka akcja i dynamika w każdym calu. Druga runda dla mnie już nieco bardziej statyczna ale nie zabrakło też momentów, gdy trzeba było przytulić Matkę Ziemię chroniąc się przed huraganowym ogniem. Trzecia gra już nie tak porywcza, szybka akcja, w trakcie której oczywiście musiała…

MI!
JEBNĄĆ!
PIERDOLONA EMKA!!!
KURWAAAAAAAA MAĆ!

Okej, już mi lepiej. Panowie, więcej takich akcji - mniej gry o flagi jako takie, większe urozmaicenie oraz mniejsze odległości, bo dzięki grze na mniejszym terytorium zwiększa się - i to znacznie, co było dzisiaj widać - dynamika gry.

a tam :smiley: nie trzeba zmniejszać terenu :slight_smile:
Całkiem spoczuno było . Bardzo wyrównany podział przyczynił się do ciekawej rozgrywki :]

Dzięki za dzisiaj. Moja gieta na szczeście przeżyła chrzest bojowy. Nie to co pogrom wśród Brytyjczyków :sunglasses:

Było bardzo fajnie. Jakoś dałem radę po długim czasie udźwignąć kamizelkę. Teraz widzimy się raczej co tydzień :smiley:

Dzięki wszystkim :smiley: było zajebiscie

Dzięki za fajowe strzelanie w świetnej pogodzie było fajnie pomimo awarii z repliką

Dzięki wszystkim za przybycie. Miło widzieć taki tłum na zwykłej niedzielnej strzelance.
Co do samego scenariusza, to był trochę niedopracowany. Chcieliśmy spróbować nowy typ rozgrywki. Wiem że należy parę rzeczy zmienić i będzie jeszcze lepiej.
Ale wiem że w tym sezonie każda strzelanka będzie urozmaicona.

Trochę awarii było, łączę się z Wami w bólu, ja już naprawiłem. :slight_smile:
Ogółem było bardzo dobrze, dynamicznie i wesoło. :slight_smile: