02.03.2014

Jak to jak rozwiązać przejęcie 2 dodatkowych flag? Załatwić cztery dodatkowe flagi? Proste.

Ale faktycznie już rzygam tymi flagami, zagrałbym co innego. Z tymi MCOM-ami patent dobry, tylko trzeba by było ustalić od razu, że po zdobyciu/zniszczeniu ostatniego MCOM-a Broniący zabierają zegary na nowe pozycje, zaś atakujący uzupełniają sobie zużyte wcześniej tickety. Dałbym na to obu ok. 5 minut.

By Rush ? Jestem za :slight_smile:

Zrobi się 5-10 minut pauzy by ustawić na nowo zegary.

Rozumiem że to nowa miejscówka i spotykamy się na parkingu przy głębokim o 9:30

Przyszedł mi do głowy taki pomysł.
Obie drużyny znają położenie flag. Jedni atakują a drudzy się bronią.
A gdyby wprowadzić utrudnienie. Wszyscy uczestnicy są zaznajamiani tylko z terenem rozgrywania strzelanki. Chodzi tu o granice poruszania się ( wiemy o co chodzi ).
Teraz tłumacze o co chodzi…

  1. Drużyna atakująca udaje się do swojego RESPA
  2. W tym czasie drużyna broniąca na terenie rozgrywki ustawia punkty obrony nie mniej jak 70-100m od siebie. I cała heca polega na tym iż drużyna, która atakuje nie zna położenia flag lub miejsc do zdobycia’’ zmusza to do myślenia i taktyki’’
  3. Miejsca do zdobycia muszą być ponumerowane. Mam na myśli 1-2-3-4-5-6itd.
    4.Miejsca obrony/ataku mogą być ustawione lub też nie muszą, w linii, zygzaku, trójkącie, kwadracie, kole- wszystko zależy od inwencji broniących.
    5.Atakować można każdą flage/baze, punkt ale głównym punktem ataku jest miejsce oznaczone jako 1, i dopiero po znalezieniu tego miejsca i zdobyciu go nalezy przesuwać się do kolejnych punktów z odpowiednimi numerami 2-3-4-5 itd.
    6.Broniący bronią się na tylu punktach na ilu uważają za stosowne- mogą na wszystkich a co za tym idzie uszczuplają TICKETY atakujących- wszystko zależy od obrony. Tak czy siak, Atak musi znaleźć punkt wyjściowy nr.1 by przesuwać się do przodu i wypełniać zadanie.
    7.Każdy trafiony z obrony aby wyłaczyć go na pewien czas ze strzelanki musi udać się do respa lub zostać uleczonym przez medyka ( czas liczenia 15s )
    TRZEBA ZNALEŹĆ PUNKT WYJŚCIOWY NR.1

Czas leczenia można zmienić.
Można zdobywać wszystkie punkty oporu ale nic to nie da bo należy przejmować je kolejno tylko i wyłącznie. Co z tego że przejmiemy np. 3 i 4 jak i tak należy przejąć 1 by móc posuwać się do przodu

Troche pokracznie to opisałeś ale rozumiem o co Ci chodzi. I wygląda zajebiście. Nie będzie tępego napierdzielania tylko więcej myślenia. Zwiadowcy i oddziały szturmowe będą świetnym połączeniem w tym momencie. Bez komunikacji radiowej i zawiafowców atak będzie leżał plackiem. Bo wcześniej się skończą kupony niż znajdą odpowiedni punkt. Rozgrywkę zrobiłbym w tym momencie całodniową z sztabem dowodzenia itd. Pomysł zajebisty.

To tylko zarys ogólny szkopuł tkwi w szczegółach. Ale na jakieś wielkie strzelanie na dużym terenie z kilkoma flagami jak znalazł

Będę

Pudzian, wpadnij i wyłóż mi swój pomysł. Doplanujamy szczegóły jak trzeba :wink:
(zgodnie ze sztuką :smiley:)

W poniedziałek jestem w pracy po wolnym. To jest plan na wielka rozgrywkę.

Ok, z tego co widać Bastogne wygra :smiley: Mógłby ktoś podać info jak tam dojechać komunikacją miejską (z basenu) (nie znalazłem info na forum), i o której start spotkania? :slight_smile:

Będę, dawno nie byłem więc muszę sobie nadrobić zaległości. P.S. Zabiorę rzeczy które planuje sprzedać więc jak coś to można zajrzeć czy ktoś czegoś nie potrzebuje.

Thakan, spotykamy się na głębokim o 9.30.

Panowie, jest możliwością by ktoś podrzucił dwie osoby z parkingu na glębokim?

Po to właśnie się tam zbieramy :wink:

Wpadam z 4 osobami ; )

Ja wpadne z 4-6 osobami

Ja sie nie pojawie

Głosowałem, jednak nie będę mógł się jutro zjawić, część osób będzie wiedziała o co chodzi, jednocześnie mam nadzieję, że zrozumieją wszyscy.

Przepraszam.