[YouTube] ASGbox Gawron AirSoft

Kilka filmów z życia “serwisanta-hobbysty” uzależnionego od kupowania (nie zawsze sprawnych, ale zawsze tanich) replik… :wink:

  1. część I G3 od JG kupione za 50zł jako niedziałająca replika. Za ten hajs żal było jej nie kupić :wink:
    Replika za 50zł! G3 JG098 - część I - Perełki ASG z OLX'a - YouTube - Replika za 50zł! G3 JG098 -

  2. CYMA 0.28 - przegląd zerowy i ‘biedatuning’ cz. I
    Klasyk dla “początkujących”, którzy nie chcą wydać zbyt wiele na pierwsza replikę. Ile da się z niej wyciągnąć przy minimalnych kosztach?:slight_smile:
    CYMA 0.28 - przegląd zerowy i 'biedatuning' cz. I - YouTube -

  3. CYMA 0.28 - przegląd zerowy i ‘biedatuning’ cz. II i podsumowanie kosztów :wink:
    CYMA 0.28 - przegląd zerowy i 'biedatuning' cz. II - YouTube

  4. Snow Wolf SW-020 najtańszy AUG dostępny na rynku, poprawiamy fabrykę :wink:
    Poprawiamy Fabrykę - Snow Wolf SW-020 AUG - YouTube

  5. CM0.28 z początku ASG w polsce - bardziej prace wykopaliskowe niż serwis :wink:
    Reanimacja Cymy 0.28 z początków ASG w Polsce. - YouTube

  6. Scoprion Evo B.E.T od ASG Denmark po roku użytkowania - już wiem dlaczego ludzie kochają te cudeńka :wink: Scorpion Evo B.E.T - przeglad po roku użytkownia - YouTube

  7. Specna Core po roku użytkowania - ile jest warto i co da się z niej wyciągnąć:
    Specna Arms CORE po roku. Ile jest warta i co można z niej wyciągnąć? - YouTube

  8. Maple Leaf Maracon vs Super Macaron - porównanie dwóch genialnych gumek HU:
    Maple Leaf Macaron vs Super Macaron - porównanie. - YouTube

  9. SpringMeter - narzędzie do mierzenia sprężyn AEG:
    SpringMeter - narzędzie do mierzenia mocy/wagi sprężyny dla replik AEG - YouTube

  10. Poprawiamy Fabrykę - Army Armament KU 901 - BLACK AUG
    Poprawiamy Fabrykę - Army Armament KU 901 - BLACK AUG - YouTube

    1. G2 Vector - Najtańszy Kriss Vector na Rynku
      G2 Vector - najtańszy Kriss Vector na rynku produkcji Coyote Airsoft - YouTube
  11. Airsoftowy Kulochwyt za 20zł / 5$ BB’s Catcher
    Airsoftowy Kulochwyt za 20zł / 5$ BB's Catcher - YouTube

  12. BOLT DEVGRU (B.R.S.S.) - Drogie elektryk, który kopie jak gaziak :wink:
    BOLT DEVGRU (B.R.S.S.) - Drogi elektryk, który kopie jak gaziak ;) - YouTube

  13. P90 od CYMY - P90 CYMA - czyli jak zepsuć replikę “Tuningiem”
    www.youtube.com/watch?v=MwnM2p3t05c

O, G3 to bardzo wdzięczna replika, tam jest dobra komora HU (jak w G36). Kawał klasyki :slight_smile:

G3 konstrukcyjnie jest świetne, komora G3 > G36.
Ale ta konkretna replika dalej daje mi w kość … :wink:

  1. CYMA 0.28 - przegląd zerowy i 'biedatuning' cz. II - YouTube - CYMA 0.28 - przegląd zerowy i ‘biedatuning’ cz. II i podsumowanie kosztów :wink:

Aktualizacja w pierwszym poście, trzy “nowe filmy” :slight_smile:

Dorzucam film o obiekcie wielu g*wnoburz - Specnie Core :wink:

Dorzucam film porównujący nowa gumkę HU od Maple Leaf :wink:

  1. SpringMeter - narzędzie do mierzenia sprężyn AEG:
    SpringMeter - narzędzie do mierzenia mocy/wagi sprężyny dla replik AEG - YouTube
  1. Poprawiamy Fabrykę - Army Armament KU 901 - BLACK AUG
    Poprawiamy Fabrykę - Army Armament KU 901 - BLACK AUG - YouTube
  1. G2 Vector - Najtańszy Kriss Vector na Rynku
    G2 Vector - najtańszy Kriss Vector na rynku produkcji Coyote Airsoft - YouTube
  1. Airsoftowy Kulochwyt za 20zł / 5$ BB’s Catcher
    Airsoftowy Kulochwyt za 20zł / 5$ BB's Catcher - YouTube
  1. BOLT DEVGRU (B.R.S.S.) - Drogie elektryk, który kopie jak gaziak :wink:
    BOLT DEVGRU (B.R.S.S.) - Drogi elektryk, który kopie jak gaziak ;) - YouTube

W sumie kolba od Krtytaca spełniła oczekiwania. Mieści jedną batkę 11v 2400 lub 2x 11v 1200. Po przeróbkach Miszcza, reaguje szybko niesie tam gdzie trzeba. Jeszcze tylko Master musi podretuszować i do boju… Chociaż chrzest bojowy miała na Asgardzie 2019 i Jagoda 2020.

Co się stało temu kolimatoru, że nie pomalowany?:slight_smile: Nie poznaję Twojego pedantyzmu :smiley:

Stara zabrał mu akwarelki :mrgreen:

No ledwo co przyszeł z Chin jest na kwarantannie, po za tym czekam na lunetę i wolne przebiegi Mastera. Latarka tez będzie w Multicam :smiley:

Ogólnie plan jest taki że mam zniknąć całkowicie…

  1. P90 od CYMY - P90 CYMA - czyli jak zepsuć replikę “Tuningiem”
    www.youtube.com/watch?v=MwnM2p3t05c

Wlatuje nowe wideo o Perun Clicker. Czyli mały pierdolnik, który ma sprawić, że język spustowy w replice będzie symulował działanie palnego odpowiednika.

Miło zaskoczył mnie subtelnością działania i przyjemnym klikiem → więcej w wideo

2 polubienia

Kiedy gameplay z Tarkova ?

Meeeh w tarkovie to ja mogę pokazać jak ginąć xD

1 polubienie