Wośp 2015

Zostały wysłane na jego meila

Są już jakieś informacje gdzie i o której mamy się stawić w niedzielę?

Już chciałem pytać o to samo :smiley:

Ja też,żeby nic nie było na ostatnią chwilę

Też miałem pytać, ale nie chciałem być TYM niecierpliwym. Jednak pojawiła się strzelanka i nie wiem co robić … coś się dzieje, czy normalna niedziela będzie ?? :smiley: Tak czy siak powinno być fajnie :smiley:

Nie no, WOŚP pewnie będzie. Trzeba czekać na informacje od Spoona :slight_smile:

Strzelanka to dla tych co na WOŚPa się na zapisali.

Panowie gotowi na 7 rano dziś napisze czy Galaxy czy sztab na placu żołnierza przepraszam ale narazie też mam szczatkowe informacje jest prośba by wziąść jak najwięcej szpeju na wystawę :slight_smile: więc jak ktoś ma to niech weźmie jakieś repliki czy coś :slight_smile:

Tylko nie poklejone taśmą i błagające o wyrzucenie do kosza, żeby wstydu nie było :wink:

Aha Panowie i zakaz przynoszenia baterii !!!

Jak będzie w GLX to załatwisz mi parking za free na ten czas? :smiley:

Rozumiem że wszyscy na godzinę 7 rano bez wyjątku i obstawa puszki też na 7 rano ,pytanie czy soby zarejestrowane też maja być na 7 rano czy późniejszą godzinę

Chciałbym być pewny gdzie mam się zgłosić jako obstawa puszki i od której do której

Wszyscy na 7 rano

Czołgiem,
odprawę każdy powinien mieć na poczcie email.
Dla pewności wklejam ją również tutaj.
Zapomniałem dodać tam wysokość zrzutki, i jako że musimy dokupić jeszcze kilka rzeczy i nie możemy określić dokładnie ile wydamy to ustalam że zrzutka wynosi 5zł, a reszta nie wydana na organizacje finału powędruje do puszki.

Witam wszystkich,

kilka słów informacyjnych dotyczących niedzieli.
Spotykamy się o 7:00 rano przed centralnym wejściem do Galaxy (naprzeciw postój TAXI na Wyzwolenia). Nie odbierajcie puszek przed bo nie będziecie mieli ich gdzie zostawić przy rozkładaniu stoiska, po odprawie i rozłożeniu wszystkiego wybierzecie się jedną grupą do Sztabu.
!!!Repliki w drodze na jak i z kwesty mają być schowane w pokrowcu(jak ktoś nie ma to nawet w reklamówce z biedronki lub zawinięte dobrze w arafatkę), MA BYĆ NIEWIDOCZNA!!!
Na kwestę nie przynosimy: NOŻY, PIROTECHNIKI, BATERII ZASILAJĄCYCH, ALKOHOLU I
WSZELKIEGO RODZAJU DRAGÓW.
Osoby pod wpływem lub spożywające alko czy dropy zostaną odesłane od razu.
Będziecie podzieleni na 4 osobowe grupy, w których będą wyznaczeni dowódcy, nad nimi będzie 3 dowódców środowisk( po jednym dla każdego), zaś nad nimi Ja jako główny organizator. Wszelkie informację, problemy i złote myśli proszę im przekazywać, zaś oni przekażą je mi. Unikniemy w ten sposób unikniemy powielania się tych samych informacji. Jeżeli nie będzie z nimi kontaktu, a będzie to sprawa to bezpośrednio do mnie.
Nie będę tolerował braku kultury i chamstwa oraz agresji w każdym jej wydaniu. Będziecie w tym dniu wizytówką całego szczecińskiego środowiska dlatego trochę samokontroli musicie znieść.
Osoby palące proszę o powstrzymanie się, a jeżeli już nie będziecie mogli wytrzymać to o palenie na uboczu.
Każdy z was dostanie wydrukowaną mapkę z obszarem po którym można się będzie poruszać oraz identyfikator indywidualny. Na nim będą ważniejsze numery kontaktowe. Wejść możecie tylko do C.H. Galaxy, do innych sklepów, centrów i instytucji najróżniejszych NIE wolno.
Zgody od rodziców przyjmuję tylko we wzorze który wam podałem. Osoby ze zgodą napisaną w skrócie długopisem odeślę do domu po właściwą.
Każdy bez wyjątku niech zapozna się z regulaminami, 10 min czytania was nie zbawi i nie zabije.
Liczę że każdy z was jest na tyle odpowiedzialny, że nie odwali żadnego numeru.
Wasze repliki będą oznaczone niebieską taśmą na lufie i przy magazynku.
Jedzenie oraz gorące napoje będziecie mogli otrzymać w sztabie w 13 MUZACH, zapewne jak w zeszłym roku w piwnicy w klubie. Zaopatrzcie się jednak w drobne przekąski, batoniki czy suszoną wołowinę i butelkę wody. W latach ubiegłych przez lekki zamęt jaki panował przy jedzeniu i natłok głodnych wolontariuszy czasami trzeba było długo czekać na coś do jedzenia. Będę w tej sprawie działał jeszcze w dniu kwesty.
Kwestę będziemy prowadzić do godziny 18.00.

Pozdrawiam
Dawid Zdyb - zdybuś12

P.S.
Sorry, że nie dostosowałem się do zasad forum i nie przedstawiłem, ale w tej chwili po prostu nie mam na to czasu i głowy do tego.

Jest możliwość urwania sie wczesniej? :smiley:

Rozumiem ze nie będzie problemu jak by się wstawiło w sztabie np na godzinę 9

niemiec my spotykamy się o godzinie 7 pod postojem taxi (tym od parkingu) w galaxy o resztę się nie martwcie puszki odbierzecie później …

zabrać ze sobą dyscyplinę !

Więc jak będę z dziewczyną na 9 np to nic się nie stanie ,ja nic nie przynoszę do namiotu,bo nie widzę potrzeby bym na 7 rano

Niemiec jeżeli chcesz kwestowac z naszego ramienia to zapraszam na 7 rano … Jeżeli nie widzisz potrzeby kwesty z chłopakami z ASG to też nic się nie stanie odprawa jest o 7 i na 7 macie się stawić w wyznaczonym miejscu dajmy 15 min w ta czy w ta