Jestem chętny ![]()
Potwierdzam
Niestety nie będzie snajperki
((
I ja się zgłaszam. Mam nadzieję że nic mi nie wypadnie.
Zawsze miło mi Cię widzieć, stary draniu ![]()
ja niestety odpadam ![]()
Melduję, że mnie nie będzie.
Ktoś miałby podwózkę z pętli albo okolic?
Sam właśnie o to pytałem już Erra. Jeżeli się nie trafi to możesz iść ze mną ale trzeba godzine wcześniej wyjść XD
Będę.
Ajgore, Doktor jak coś dwa miejsca znajdę w wozie, tylko skąd was podebrać?
Ja niestety odpadam
Chyba że w nocy zdążę się spakować, bądź rano
Tylko dwie!?!? Gdzie są foty?!?!?
Dzięki Kaine ![]()
Trening był raczej rozbiegowy i w luźnej atmosferze - ot tak, aby się nie dojechać za bardzo. Pogoda też dopisała ![]()
Dzieki za trening bylo git. A gdzie reszta fotek? ![]()
Podziękowania za trening dla wszystkich, myślę że dobrze jest co jakiś czas organizować tego typu spotkania. Frekwencja nie najwyższa ale warto było przyjść, nawet po 24h w pracy. Czekamy na resztę zdjęć.
Dzięki za spotkanie ![]()
I ja dziękuję.
Specjalne podziękowania dla Kaine’a - za foty i za celne obserwacje ![]()
Matka natura dokonała naturalnej selekcji i posprzątała ![]()
Penie w naturze nic nie ginie i dziurę uzupełnić trzeba innymi twarzami ![]()
Tak , tak dziś resztę wrzucę na dysk zewnętrzny…
Dzięki Ci, o Matko Naturo ![]()















