Strzelanka wtorek 11tego?

Jednak nie wpadnę siła wyższa

Uwielbiam tego typu spotkania. Było extra. Dzięki wszystkim. :slight_smile:

No właśnie, warto napisać o dzisiejszym dniu słów parę. Ci, których nie było powinni srogo żałować bo było przednio. Przybyło dziesięć osób, zrobiliśmy trzy szybkie (nie w sensie czasowym, lecz motorycznym) i dość agresywne gry. Mnóstwo wysiłku, szybkości, dynamiki, wymagający i trudny przeciwnik oraz intensywna jak nie pamiętam kiedy wymiana ognia. Pohałasowaliśmy trochę detonując ładunki, które były celem rozgrywek, wywaliliśmy - przynajmniej ja - mnóstwo kompozytu. Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego dnia, postrzelałem jak trzeba i bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przybyli - to była znakomita gra. Jak dla mnie zdecydowanie lepsza niż jakieś tam “Wiskordy” :slight_smile:

Chciałem napisać odnośnie tych co głosowali a nie przybyli, ale Herod mnie uprzedził. Dodam tylko, ż chłopaki powinniście położyć się dzisiaj krzyżem do góry za nieobecność.
Pomysłowe zadania (opis w dziale Propozycje>Garść luźnych pomysłów) okazały się wciągające i wymuszały ostrą wymianę zdań. Tudzież kulek. Przeciwnicy dopisali i pogoda też. Tak dynamicznych akcji życzę w następnej strzelance.
A dzisiaj dzięki za dobrą grę. Pokazaliście, że nawet 10 graczy potrafi z ASG wycisnąć najlepsze.

Dzień udany mimo 10 masek na strzelance. Dzięki wspólny wysiłek.

Potwierdzam - było zacnie.