Spotkanie integracyjne 04,10,2014

Kapeć ma rację :sunglasses:

Panowie KaC Airsoft się szykuję

Kac Airsoft, jak Kac Airsoft … Jako ze zyjemy w czasach, gdy wszystko jest możliwe … może się okazać, że strzelanka odbędzie się bez nas :stuck_out_tongue: Całkiem sama :smiling_imp:

To nie wchodzi w grę :smiley:

Wtedy Spoon wbijesz na wiskord z kacem i z KACem PDW :smiley:

Double kac !!! :smiley:

Panowie proszę się zaznaczać w ankiecie ważne jest to ponieważ mamy rezerwację i niewiem ile miejsc mają nam przygotować wstępnie jest 20-25 :slight_smile: i jest to liczba jak najbardziej ruchoma :slight_smile:))
Jeszcze raz serdecznie zapraszam :slight_smile:

Pytanie - czy na integracji muszą być osoby pełnoletnie, czy mogę zabrać z grupy 2/3 osoby niepełnoletnie? Zawsze sobie colę mogą kupić :smiley:

Szczerze to niewiem co na to właściciel może być tak ze osoby nieletniego zostaną wyproszone ale można spróbować :slight_smile: aczkolwiek zastrzegam ze osoby nieletnie nie piją alkoholu

To akurat logiczne. Jakbyś mógł, to weź się spytaj właściciela lokalu, czy jest taka możliwość (nieletni z Colą) :smiley:

Przepraszam bardzo ale to dla ludzi od nas z forum.Pytanie brzmi czy one sa zarejestrowani na forum czy nie,i zgode od rodzicow przyniosa

Idąc tym tropem, to trzeba czerwone szmatki wziąć i w momencie łapania zgonu okazujemy ją, żeby reszta wiedziała, że temu/tej nie polewamy :smiley: :smiling_imp:

A to ja też się wybiorę, a co

To ostatnimi zostaną Niemiec i Rusek na polu walki hehehe :smiling_imp:

Do samego końca jak kiedyś :smiley:

Hahaha ale powiem wam że to nieglupi pomysł :smiley: ja swoją szmatę wezmę na pewno :stuck_out_tongue: przyda się :stuck_out_tongue:
Btw. Panowie decydować się szybciutko bo dziś muszę się określić z miejscami :stuck_out_tongue: oczywiście zarezerwuje o parę miejsc więcej :slight_smile:

Chyba w tych okolicznościach mój czerwony czepek będzie wyglądał dość dziwnie… :sunglasses:

Może być ciekawie :smiley:

Po integracji na uruchomienie forum zgubiłem się w mieście i zasnąłem w nocnym, więc na pewno będzie ciekawie :wink:

Wiecie może czy KSW będzie transmitowane w tym pubie?