Pierwsza replika - M4 od 800 do 1100

Widzę, że ma ponad 400fps na 7,4. Czyli w lesie mogę śmigać, a w zamkniętej przestrzeni muszę mieć słabszą sprężynę?

Bateria nie ma żadnego związku z energią, jaką replika generuje.

A z zamkniętych przestrzeni… nie bardzo mamy gdzie się bawić. Więc na tym etapie - spokojnie…

Dzięki za pomoc wszystkim. Wybór: Amoeba AM-008. Reszta gratów - ograniczę się do niezbędnych i okularków.
Jeszcze sklep z mundurami z demobilu by się przydał :smiley:

Jaki mundur sobie wymyśliłeś?

Nie mam koncepcji. Wydaje mi się, że klasyczny wz.93 jest za ciemny i widoczny w lesie. Muszę popatrzeć.

mam wz używany, pytanie ile masz wzrostu…

A ja powiem - na razie pobiegaj w cywilnych ciuchach. Główna rola munduru w ASG to “ciuch, którego nie będziesz bał się wytarzać w trawie / liściach / piasku”. Maskowanie się przydaje, ale na tych odległościach nie jest niezbędne.

170cm. Tak też myślę, ale i tak miałem jakiś ciuch z kamuflażem do lasu kupić. Nie musi to być nawet klasyczny mundur. Wystarczy coś z decathlonu :wink: .

Ale BlitzKrieg się tutaj rozgrał …

Dytacki i EA która wrzucałes w pierwszym poście mają fajne budy, ale to śmieci w środku - wszystko włacznie ze szkieletem powinno iśc do wymiany z uwagi na fakt, że jest 2 klasy niżej niż wykonanie zewnętrzne :wink:

Kupując replikię kup to co Ci się podoba wizualnie i co ma dobre wykonanie zewnętrzne - łatwiej zrobić czarny mary w GB, a nawet go wymienić, niż zmienić ergonomię/wygląd/wytrzymałość repliki.

Tym że nowa replika ma w danych technicznych 400/420/440 FPS zupełnie się nie przejmuj … większość pomiarow i tak jest “na oko” a repliki w niższych klasach potrafią mięć wyniki stocowe +/- 20 FPS od deklarowanych. Pierwszy serwis czytaj. “przegląd zerowy” i wyłożenie odrobiny hajsu dopiero wyciągnie włąsicwą moc repliki.

PS. Filmy taniemilitaria.pl są świetne, wszystkie repliki są świetne, kwadratowe kulki tez są świetne i wogóle życie jest piękne …
Blacha w porządku koleś, ale filmy klepie niczym Gebels :wink:

Evolution Airsoft jest zajebiście wykonany. Posiadam i jak do tej pory nie miałem lepiej spasowanej repliki. Na 100% lepsza od specny.
Jeśli o mnie chodzi spokojnie polecam.
Ajgor pewnie nigdy w łapach nie miał EA wiec…

Amoeba na pewno nie bo to plastik. Nawet najlepszy plastik to nadal plastik (tworzywo) ja bym z tego powodu nie kupił.
Tak jak pisał Gawron, bebechy zawsze po czasie można wymienić co zresztą się robi. Ale to co trzymasz w rękach daje odczucia porównywalne z palnym odpowiednikiem. Plastik tego Ci nie da.

Macałem EA i to King Armsa się nie umywa.

Cóż, rozmawialiśmy na ten temat w sierpniu, Mivak, i zgodziliśmy się nie zgodzić :stuck_out_tongue: wszystko zależy, czego kto oczekuje od swojej repliki.

Replika zamówiona, plus zakupy niezbędnego wyposażenia jak porządne oksy. Ciekaw jestem co powiecie:

:open_mouth: :astonished: :laughing:

Ja powiem: udanej zabawy :smiley:

No to torchę wiecej niż planowane 1100 pln - szykuj kasę na osprzęt i tuning - otworzyłeś worek bez dna :slight_smile: pod warunkiem że Cię zabawa wciągnie.
I przy okazji WITAJ :slight_smile: