[ODWOŁANY] Trening z poslugiwania sie bronia BY SIERRA CLAN

Witam wszystkich w nowym roku i od razu informuje, kolejne spotkanie i kolejny trening :stuck_out_tongue: 19 luty za dwa tygodnie na dobrej szczecinskiej, pozniej miejscowka sie zmienia :PPPP trening z poslugiwania sie bronia w iasnych pomieszczeniach oraz dzialania grupy rozpoznawczej i grupy szturmowej :stuck_out_tongue: godzina 10:00 :stuck_out_tongue: wszystkich zainteresowanych zapraszam na szkolenie :stuck_out_tongue: prosze tylko o kontakt w sprawie podania obecnosci :stuck_out_tongue:

Na trening potrzebna jest replika z baterią i kulkami,czy sama replika wystarczy?

Panowie bardzo prosze o potwierdzenie udzialu w szkoleniu, poniewaz nie bede organizowal szkolenia i zajec dla jednej czy dwoch osob. Jesli jestescie zainteresowani szkoleniem to zapraszam i prosba dajcie znac tu w tym temacie nie wysylajcie mi priv. Na zajecia oporządzenie , replika, bateria, kulki, wszystko jak na strzelanie, na koniec zawsze jest do wykonania scenariusz wiec troche postrzelamy.

Będę na 100% :slight_smile:

  1. HUSARZ-1625_
  2. Herod
  1. HUSARZ-1625_
  2. Herod
  3. Bober
  1. HUSARZ-1625_
  2. Herod
  3. Bober
  4. Szczepan
  1. HUSARZ-1625_
  2. Herod
  3. Bober
  4. Szczepan
  5. Arek
  1. HUSARZ-1625_
  2. Herod
  3. Bober
  4. Szczepan
  5. Arek
  6. Cyjan
  1. HUSARZ-1625_
  2. Herod
  3. Bober
  4. Szczepan
  5. Arek
  6. Cyjan
  7. Diabeł ( niepewny, jeżeli mi wyskoczy uczelnia to niestety będę musiał spasować )
  1. HUSARZ-1625_
  2. Herod
  3. Bober
  4. Szczepan
  5. Arek
  6. Cyjan
  7. Diabeł (niepewny, jeżeli mi wyskoczy uczelnia to niestety będę musiał spasować)
  8. Gumiś (na 80%)
  1. HUSARZ-1625_
  2. Herod
  3. Bober
  4. Szczepan
  5. Arek
  6. Cyjan
  7. Diabeł (niepewny, jeżeli mi wyskoczy uczelnia to niestety będę musiał spasować)
  8. Gumiś (na 80%)
    9.Czaja ( na 90%)
  1. HUSARZ-1625_
  2. Herod
  3. Bober
  4. Szczepan
  5. Arek
  6. Cyjan
  7. Diabeł (niepewny, jeżeli mi wyskoczy uczelnia to niestety będę musiał spasować)
  8. Gumiś (na 80%)
    9.Czaja ( na 90%)
  9. Bolo
  1. HUSARZ-1625_
  2. Herod
  3. Bober
  4. Szczepan
  5. Arek
  6. Cyjan
  7. Diabeł (niepewny, jeżeli mi wyskoczy uczelnia to niestety będę musiał spasować)
  8. Gumiś (na 80%)
    9.Czaja ( na 90%)
  9. Bolo
  10. Wayne

szkoda, że nie sobota, bo bym wpadł :slight_smile:

Wydaje mi się,że jest to dobry temat do przemyśleń dla organizatorów , aby nie pokrywać w jednym dniu tradycyjnych niedzielnych strzelanek z zajęciami przez nich organizowanymi. Zdaję sobie sprawę ,że znaczna część z nas pracuje również w soboty co może wpłynąć na frekwencję na takim treningu ale przez fakt ,że oba wydarzenia odbywają się w jednym czasie cierpią na tym uczestnicy obu spotkań. Dzień robi się coraz dłuższy więc w przyszłości może uda się pogodzić obie strony .Mój post nie jest formą ataku tylko lużnym spostrzeżeniem. Pozdrawiam.

  1. HUSARZ-1625_
  2. Herod
  3. Bober
  4. Szczepan
  5. Arek
  6. Cyjan
  7. Diabeł (niepewny, jeżeli mi wyskoczy uczelnia to niestety będę musiał spasować)
  8. Gumiś (na 80%)
    9.Czaja ( na 90%)
  9. Bolo
  10. Wayne
  11. Tooper (na 99%)

Panowie z wielka przykroscia musze odwolac niedzielny trening z przyczyn osobistych i rodzinnych. W mojej rodzinie wydarzyla sie tragedia w dniu wczorajszym w nocy i musze teraz zajac sie organizowaniem pogrzebu i rodzina. Jest to dla mnie bardzo ciezkie i osobiste przezycie i nie bede w stanie przeprowadzic szkolenia w tym terminie. Przepraszam Was wszystkich koledzy , sytuacja jest dla mnie bardzo powazna i ciezka. Jeszcze raz Was przepraszam…

Wyrazy współczucia.

PAULUS nie przepraszaj za nic, wszyscy doskonale rozumieją sytuację. Załączam wyrazy współczucia i mam nadzieję, że trudne chwile szybko miną.