Nowy Porządek Gry : Propozycja

Napisałem posta w temacie Strzelanka 17.07 że ochotnicy są potrzebni. Będę wcześniej, żeby to zorganizować. Liczę na minimum 8 dowódców. Jak chcesz możesz być pierwszy, Wayne drugi. Ja będę trzeci. Więc jeszcze 5. Mam nadzieję, że radio macie obcykane. Przeczytaj posta, odwiedź linki w/w temacie, uzgodnimy pewne schematy. Proponuję nawet, żebyśmy spotkali się o 9:00.
Nie robię tej strzelanki na wariata. Napisałem o sposobie jej organizacji i jakieś minimum wiedzy:

aczkolwiek określenie pozycji na mapie i przekazanie komunikatów jest podstawą współpracy zespołów. Iny aspekt to ogarnięcie chłopaków w zespole, żeby wiedzieli co mają robić. I to trzeba przed wyjściem w pole im powiedzieć.
Jak ktoś będzie się naprawdę wyrywał na dowódcę to nie widzę problemu zmiany. Ludzie mogą sami organizowac zespoły. O czym też poinformuję ich.Dowódcy są przydzielani tylko niezrzeszonym. Lider na RSP jest zalecany ale niekonieczny. Jeśli znajdzie się taka osoba, to będzie aktualizowała pozycje i przebieg gry na mapie. Chcę wykorzystać potencjał jaki mają gracze. Trzeba im tylko podpowiedzieć co i jak.
Całą strzelankę możemy zacząc od zwykłej nawalanki, żeby ludzie mieli rozgrzewkę. Rozdam także mapy żeby już oswajali się z terenem. Mogą nawet podjąć próby współdziałania. Luzaki mogą biegać jak chcą, co nie będzie dopuszczlane w rozgrywce zespołowej. Trzeba próbować i wiem że wypracujemy wspólnie coś ciekawego na niedzielne strzelanki. Odrobina współpracy i aktywności. Tylko tyle ]=)