Nowa replika do 1500zł.

Nowa emka za 800 dorzuć do tuningu 200 zł, za resztę kup metalową HK MP5K.

A jeżeli chcesz mieć tylko jedną replikę to M4 Combat Machine. Dobre opinie (ponoć można grać bez jakiegokolwiek tuningu) a cena 150 dolców.

Aha. “Wrześniowy preorder”. W preorderze zwykle jest taniej.
Plastikowe body. Bateria do kupienia osobno.
Dolicz wysyłkę (min. 30 U$D).
Dolicz cło (~6,5%) i podatek (23%).

Na moje oko jakieś 240 U$D wyjdzie, ale nie jestem agentem celnym, a trochę czasu minęło odkąd się tym zajmowałem.

Nom, “ponoć”…
Posiadam coś podobnego od G&G. Z zewnątrz nieco inaczej front, wewnątrz to samo.
Można bez tuningu, tak samo jak każdą inną można bez tuningu zostawić.
Z moich replik tylko jedna Amoeba jest bliska temu, żeby ją zostawić bez tuningu.
W efekcie zero tuningu mam tylko w mp5 od Galaxy, ale to z braku czasu wyłącznie.
Zawsze się znajdzie coś, co można poprawić…

Jakbym miał wydać tyle kasy, to raczej nie na to z linka powyżej.

Ten temat g**** mnie obchodzi. Pytań o pierwszą replikę było na tym forum już mnóstwo (oczywiście nikt nie wpadł na to, by zrobić z tego jeden, długi, za to wyczerpujący wątek, gdzie raz zadane pytanie dawałoby jednocześnie odpowiedź wszystkim przyszłym pytającym). Piszę tego posta wyłącznie z jednego powodu - aby przesłać ludziom apel.

NIE KUPUJCIE M4 SERII COMBAT MACHINE OD G&G !!!

To gówno było moją pierwszą repliką. Kupiłem, gdyż oczywiście nie miałem zielonego pojęcia o wyborze repliki. Żałuję każdej złotówki wydanej na ten badziew. Polimerowe body to w rzeczywistości plastikowe body, które szybko się wyrobi i złapie luzy, przez co upper receiver będzie dosłownie latał na boki niczym chwiejne rusztowanie pod wpływem wiatru. Chcąc zmienić front musimy liczyć się z koniecznością zmiany wszystkiego, co jest na tym froncie, gdyż zastosowano niestandardowe łączenie lufy i szyn. O celności bez tuningu nie wspomnę bo leżącego się nie kopie.

Z niezdrowej ciekawości - dlaczego spośród tylu replik poleciłeś akurat tę replikę? I jaką miałeś z nią styczność że tak ciepło się o niej wypowiadasz?

Recenzja WMASG - Airsoft & Guns
W komentarzach paru forumowiczów wypowiedziało się pozytywnie o chyba wcześniejszych modelach (Yenoth user z więcej niż paroletnim kontem).
Nie wiem czy model do kupienia w Polsce. Ale jeśli mówisz Err o 240 dolarach, to przestaje się opłacać.

Replika z Evike i ta z WMASG to dwie zupełnie różne repliki. Więc to tłumaczenie jest o kant dupy rozbić. Ale nawet jeśli to byłaby ta sama replika - co mnie obchodzi opinia jakiegoś użytkownika? Ja mam odmienną wynikającą z rozczarowania tym modelem. Nie używałeś tej repliki, prawda? Po prostu tak sobie rzuciłeś gównianą rekomendację.

A mi się podoba wypowiedź użytkownika “wroobelchannel”, (który też jest zarejestrowany od wielu lat na wmasg’u).

“Replika z Evike i ta z WMASG to dwie zupełnie różne repliki.”
No to nie ma o czym mówić.
"Ale nawet jeśli to byłaby ta sama replika - co mnie obchodzi opinia jakiegoś użytkownika?Ja mam odmienną wynikającą z rozczarowania tym modelem. "
Opinię nt. repliki, która była albo jest w sprzedaży. A recenzowana dopiero wchodzi. Także chyba nawet ceny na to nie ma.
Z tych powodów wycofuję posta.