Naszywki imienne ze spinake.pl (Seria 4)

Pieniądze mam od: Radek612, Slinegr. TH3 3ND.

Pieniądze mam od: Radek612, Slinegr, TH3 3ND, Budyń
Zamawiam dla tych czterech osób, nikt mnie więcej nie informował o spóźnieniach w opłacie

Wiadomo ile trwa realizacja zamówienia? :slight_smile:

Napisał mi,że wysyłka będzie w ciągu 4 dni roboczych. Jak wyśle, wrzucę tutaj standardowo numer nadania do śledzenia. Powinno być na tą niedzielną strzelankę, ale nic nie obiecuję

Ok, dzięki za info :slight_smile:

Tak wiem że coś długo idzie, niestety ja nie mam na to wpływu. Jak będzie szła paczka, niezwłocznie wpiszę tutaj numer przewozowy :slight_smile:

Batalia ze spinake wciąż trwa.

5 dni temu pisałem do nich, co jest grane, czemu towaru nie ma. Ci do mnie, że przelew nie dotarł. Ja do nich piszę, że przelew przecież poszedł 15.11.2014… 5 dni temu dostałem info, że wysyłka w ciągu 4 dni roboczych… i towaru nadal nie ma.

P.S.: Jeżeli ktoś chce, mogę na priv wysłać potwierdzenie przelewu i korespondencję ze spinake. Nie chcę żeby ktoś pomyślał, że jadę z Wami w ciula :slight_smile:

Zadzwoniłem dzisiaj do spinake, dowiedziałem się co i jak. Jutro na 100% mają być wysłane naszywki, zatem należy teraz tylko czekać :slight_smile:

Po długiej batalii ze spinake odniosłem sukces.
Numer nadania: 00959007731222286005

Teraz zauważyłem, że wysłałem z błędem info odnośnie naszywki TH3 3ND. Albo przyjmujesz ją i zwracam Ci 50% kasy za nią, albo robię Ci nową i płacę za nową naszywkę. Przepraszam :frowning:
Naszywki można odebrać ode mnie umawiając się na priv (w tą niedzielę mnie nie będzie) :slight_smile:

Hmmmm… A teraz pytanko czy zamówiłeś mi 3 czy 1 naszywkę :mrgreen: .
Bo składałem zamówienie na 3 i zapłaciłem za 3 a tu widzę 1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . I to w multicamie a nie w olive i tekst miał być TH3 3ND (a nie TH3 END) ale to już zauważyłeś :wink: .
Jeśli są wszystkie 3 to nie ma sensu kupowania nowych ale jeśli jest 1 wolałbym opcję kupna nowych ale w następnym zamówieniu napis niech będzie TH3 3ND w olive :wink:

Faktycznie… Ja pierdzielę. Muszę zmienić jakoś zgłoszenia na bardziej czytelne, bo się gubię sam w tym co pisałem xD
Zamówiłem jedną. Okej, w następnym zamówieniu zamawiam Ci 3 w Olive. Tą co mam to sobie możesz wziąć, i tak mi na nic się nie przyda.
Mam nadzieję że wybaczysz, pierwszy raz mi się to zdarzyło :slight_smile:

P.S.: Jeżeli nie wybaczasz, zawsze mogę zwrócić Ci pieniądze. Jednakże w 5 serii już na pewno będziesz miał 3 sztuki olive :slight_smile:

Spoko spoko :smiley:.
Mam nadzieję, że szybko się ludzie zlecą na serię 5 Z POWODU ZNACZNIKÓW.
A kasę zostaw i bierz od razu mnie wpisuj na serię 5 :wink: (a naszywkę przyjmę :mrgreen: ).

Uwaga! Niechcący wyczyściłem historię przelewów. Prosiłbym, aby wszyscy co składali zamówienia, a nie dostali jeszcze zwrotu nadmiaru gotówki o numer konta w PW :slight_smile: