Malowanie replik

Ostatnio wykonalem nowe malowanie, zapomnialem sie pochwalic



nieźle, jaki koszt?

Na czym?

no… ta ostatnia replika. jaki koszt malowania…

Van, Master maluje własnoręcznie.

Jak chcesz, żeby Ci zrobił takie same malowanie, to właśnie zapytał, na czym chcesz, żeby było zrobione. Bo od tego będzie zależał koszt.

…no to chyba jest w stanie określić koszt malowania repliki na podobny wzór?

A chodzi Ci o taką samą replikę…?

Śmiesznie się to czyta, bo każdy wie ile repliki kosztują, ile kosztuje tuning oraz osprzęt, i na oko, jak ktoś się uprze, można wyliczyć kto ile wydał na replikę, a tutaj jakaś wielka tajemnica z ceny malowania … Ktoś pyta ile kosztowało pomalowanie tej konkretnej repliki, a tu jakieś filozofie że M4 ma 6cm2 więcej powierzchni malowania od MP5 i nie da rady powiedzieć ceny :unamused:

A jesli chcialby miac taki wzor na pistolecie ktory jest sporo mniejszy? Wycena zadna tajemnica ale informacja co ktos sobie zyczy do malowania jest racej istotna. Za ta konkretna mp 5 wziolbym 200

Malujesz każda część osobno albo chociaż jakiś podkład? Czy całość na żywca jak leci?
Chodzi mi o przykładowo replikę rozmiarowo M4 z paroma częściami zmienionymi względem stocka. Dłuższa szyna i takie tam duperele.
Malujesz chwyt, body, detale osobno - później nakładając już na całość jakiś wzór - czy od razu cała replikę tak, że po rozkręceniu widać pod spodem czarny stock?

Repliki rozkrecam jedynie za zgoda wlasciciela poniewaz nie kazdy sobie zyczy bo to robic. Zawsze przed nalozeniem kamuflazu nakladam podklad, za m4 wzilbym podobnie

No jasne, ba - sam byłbym chętny ja rozłożyć i popatrzeć jak pracujesz :wink:
Kiedyś się odezwę!

Trochę replik by Master, mi jeszcze półka się nie podniosła…
20190718_141308[1].jpg

SSG 24…
20190718_141907.jpg

Desert Eagle…
20190718_142000.jpg

@Stefan - jednak oddałeś optykę do pomalowania?:slight_smile:

Coś mi brakował, po za tym to dedykowana do SSG optyka, więc zmieniał nie będę.

A masz może jakieś repliki pomalowane ręcznie? Chętnie był zobaczył jak ci wychodzą takie projekty :smiley:

Co znaczy “ręcznie”?

Bez szablonów. “z ręki”. Tak jak powinno się malować