LIMIT

Generalnie to tak na prawdę zasady zimowe kiedy gaziaki nie dadzą rady jednak na wiosnę jestem za tym by używać tylko pistoletów.
Dla mnie są tylko dwa tematy do obgadania. W obu przypadkach limit do max 350fps(dotyczy już całego Szczecina więc nie ma co tego zmieniać i będzie w miarę bezpiecznie, nie ma że byłem na końcu korytarza lub strzelałem tylko w drzwi).
Full auto z limitem do 300fps(350 single) lub 350fps i tylko to jest do obgadania. Jednak jeśli o mnie chodzi jestem za 350 na auto a jeśli masz lęki to nie wchodzisz do budynku lub ubierasz się tak że nie boli.

Nie mówimy o lękach. Tylko o balansie w stosunku do gaziaków i zyskaniu na dynamice w czyszczeniu wnętrz. Ale to tak jak już mówiłeś zrobić ankiete i tyle.

Według mnie powinno być teraz bez limitu full auto, wiecie dlaczego? Ponieważ wtedy jak by ktoś stracił policzek lub kawałek nosa docenilibyście że jest taki limit, nie bądźcie cipkami że boicie się auto przy 350 fps bo nie robi to dużych uszkodzeń. A na argument że “nie mam szans bo on ma full auto a ja nie” odpowiem że od kiedy w jakich kolwiek konfliktach zbrojnych strony starają się aby były równe szanse? Bawimy się w pozoracje pola walki czy w piczkowate strzelanie? Jak tak chcecie wyrównać szanse to umówmy się na miejscu ile może być automatów w danym teamie, przełączenie na jedną rozgrywkę selektora chyba aż tak bardzo nie boli.

Piczki? Tym tokiem myślenia to niektórzy są piczkami jak się boją 400FPS na singlu.
Kurwa nie o to chodzi. Pisałem bez obrażania tylko merytorycznie ozasadnić CZEMU TAK a NIE TAK. Ale się zaczyna: “ta boisz się auto kup maske” Równie dobrze mogę napisać: “Boisz się 400FPS na single? KUP MASKE!” ALE NIE O TO CHODZI

Miała być dyskusja a wychodzi “bo wy się boicie”

powiem tak nie boje się 400fps tylko ludzi któży ciągną za spust … limit jest 350 fps i taki zostanie … jestem za ankietą z auto i single … w budynku nie potrzba 400 fps bo nie potrzeba ani zasięgu ani prędkość kulki przy 10 metrach też nie ma znaczenia … nie rozumiem co da te dodatkowe 50 fps ktoś i to wyjasni ??