Jedziemy?

Również wstępnie jestem na tak.

[PL]Za 2 dni otwieramy zapisy. Dostajemy dużo informacji o tym, że wielu z Was chce dołączyć do specjalsów lub zwiadu. Wyjaśnijmy więc sobie pewne sprawy:

  1. Te oddziały (Specjalsi i Zwiad) raczej nie będą mieć Bóg wie ile strzelania. Ich zadania są środkami do osiągnięcia głównego celu rozgrywki: podboju Zadaru. A to zadanie może być osiągnięte tylko przez regularne jednostki.

  2. Regularna armia będzie miała lepsze warunki jeśli chodzi np. o jedzenie i możliwości odespania, podczas gdy specjalsi i zwiad muszą być przygotowani na nawet 24 godziny w terenie. Jeżeli nie wiesz, czy dasz radę w górzystym (a może nawet zimnym i mokrym) terenie, wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz żałował zapisania się jako spec/lrrp. Regularna armia będzie mieć równie dużo zabawy.

  3. Napiszę jeszcze raz: Specjalsi i Zwiadowcy muszą być w stanie przeżyć do 24 godzin w mokrym, zimnym i górzystym terenie – możliwe, że Wasze misje będą krótsze, ale tego się od Was oczekuje.

Jakaś dziecinada :smiley:

Dziecinada nazwał bym borne bylem widziałem. Jak pojadę na falkenhorst to stwierdzenie czy to dziecinada czy Nie na mnie czy na tobie Tomek 24 h w teren i nie robi wrażenia ale na dzieciach już tak :stuck_out_tongue:

Ja bym się jeszcze zastanowił czy nie lepiej dla całej naszej grupy byłoby być w regularnych siłach. Ambicje ambicjami - pamiętajcie tylko, że o sile naszej ekipy będą stanowić także jednostki mniej przygotowane kondycyjnie lub sprzętowo.

Jeśli już jednak zdecydujemy się być w zwiadzie/SF to trzeba zdecydować, które konkretnie z nich:

Zwiad - kilkuosobowe grupy do obserwacji/wykrywania celów
SF - 15-20 os. ekipy do wykonywania zadań specjalnych najczęściej pod osłoną nocy

Nie ma co się pchać do specjalsów jeszcze się okaże że będziemy zbyt zajebiści i albo nas wywalą z gry albo będziemy zbyt cennymi jednostkami żeby je wysyłać w pole ( bo jeszcze zginą ) xD. A z kolei w regularnej armii będziemy mogli palić,gwałcić i rabować czyli sądzę że dość ciekawa robota :stuck_out_tongue:

Poza tym na mapie widać że to dość pofałdowany teren więc nie będzie też łatwo w zwykłych jednostkach :ugeek:

24h w terenie już kilka razy przeżyłem ale zgadzam się że lepiej się zapisać do regularnych.
Teran jest spory i dość trudny, więc nawet jako zwykłe trepy możemy nieźle dostać w dupę. A jakby się nam jednak nudziło to zawsze możemy się zgłosić na ochotnika na jakiś dalszy wypad czy coś.
IMHO lepiej być dobrze zorganizowanymi regularsami niż średnio zgranymi specjalsami.

Przypominam, że dziś cena najniższa.

Preferujecie któryś z kamuflaży , czy każdy z Was jedzie w tym czym dysponuje.

Herod + ICE pewnie w Multicamie. BRoS w MTP.

Ok. Ja też coś w tym stylu.

Coś konkretnego w tym kierunku robimy , macie jakiś wzór ?

Flaga będzie prosta w poniedziałek zamawiam na jednej będzie logo taktycznego na drugiej PK tylko nie mamy jeszcze logo oK szczerze to zapominam o tym :confused:

Dobra lornetka nam się przyda. Taka w przynajmniej 10-20x50.

A co do replik - oprócz karabinków szturmowych - a to chyba ma każdy , bierzecie jakiegoś świniaka czy snajpę ?