Falkenhorst

413 graczy w tej chwili.

Jesteśmy po kolejnej rundzie uzgodnień z lokalnymi władzami, i jedna rzecz jest pewna: Będziemy w stanie zorganizować dla Was o wiele lepszy scenariusz, niż na początku marzyliśmy Emotikon smile. Już wkrótce opublikujemy nowe informacje dla uczestników. STAY TUNED!

btw, osoby zapisane na Falka mają 10% rabatu na Spechopie

ło kurwa a to miła niespodzianka :smiley:

Ostatnie 5 miejsc na Falka tylko 150 złoytch - zastanówcie się :open_mouth:

Możecie mieć przy sobie luzem do 650 kulek, ale możecie je podładowywać tylko w miastach i bazach.

Cieszy mnie ten zapis, zawsze to kilogramy mniej :slight_smile:

Lol jak mam odmiezyc 650 kulek :smiley: druga sprawa jak oni to będą sprawdzać :smiley: Oczywiscie nie mam zamiaru przekonać się na własnej skórze :stuck_out_tongue:

Może zwykłe ważenie worków czy butelek z kulkami tak pi razy drzwi :bulb:

o na to nie wpadłem :smiley:

Dokładnie waga kuchenna i jazda. W butelce robisz kreskę i później zasypujesz ją sobie do kreski.

Fajny pomysł na miarke, ale bieganie z butelką to niezadobry pomysł zwłaszcza w nocy. Mam takie małe porządne worki strunowe jak ktoś będzie chciał to dajcie znać

Witam z bratem również się wybieramy na tą impreze. Ruszamy w piątek rano jeśli ktoś nie ma transportu możemy go zabrać. Jestem od niedawna na forum taktycznego ale fajnie by było się spotkać na miejscu.

Max

Tangau czy Galdania?

Decyzja jeszcze nie podjęta. Wczoraj rozmawiałem z organizatorem i mam czas do tego piątku do godziny 17 kiedy zamykają zapisy. Ale chyba nie uda nam się skompletować Kamo do Tangau więc raczej będzie to KRÓLESTWO GALDANII.

To Cię “zabijemy” :smiling_imp: Nie raz.

W zasadach jest napisane, że wystarczy góra w jasnym kolorze :slight_smile:. Ale chyba dość komicznie bede wyglądał z dołem digital w a góra ACU ^^. To się jeszcze zobaczy :slight_smile:

Gumiś nie konwersuj z wrogiem :smiley:

My wyjeżdżamy w czwartek , ale dzięki za pamięć .

No nie wierzę…

Witajcie, piszę jako organizator niesławnej imprezy Falenhorst, która miała miejsce w marcu 2015 roku. Chciałem poinformować, że w styczniu zacząłem zwracać pieniądze uczestnikom imprezy. 2 tygodnie temu na maile, na które rejestrowaliście się na imprezę poszła informacja z maila > bernard.poltorak@onet.eu > o następującej treści:




__

Witaj,

Piszę w sprawie imprezy Falkenhorst którą organizowałem, a na której miałeś wątpliwą przyjemność przyjechać, a przynajmniej wykupić bilet. Chciałem przeprosić za katastrofę którą okazał się ten event i ostatecznie zamknąć ten rozdział. Jeżeli chcesz żebym zwrócił Ci pieniądze za wejściówkę, to w odpowiedzi na tego maila przyślij mi proszę nr konta na który powinienem wysłać pieniądze.

Będę wdzięczny jeżeli dasz znać do końca miesiąca,






Chciałem potwierdzić że jest to informacja prawdziwa, faktycznie zwracam pieniądze za wejściówki, co potwierdzą sosoby które dotychczas przysłały mi numer konta na który zarządały wpłaty. Osoby, które uczestniczyły w tej imprezie ale nie znalazły powyższego maila w skrzynce (lub w spamie) proszę o kontakt na PW lub na maila > bernard.poltorak@onet.eu> . Jeżeli to możliwe proszę o kontakt przed końcem lutego.

Ze swojej strony chciałbym jeszcze raz przeprosić za niewypał jakim okazała się tamta impreza.

Ja sam faktycznie dostałem takiego maila. WTF?

Link do tematu na WMASG: