czołem wszystkim

Wybaczaj, ale forum to jak każda społeczność, rządzi się swoimi prawami, dlatego zamiast cisnąć jakąś dramę lepiej się zapoznać z działem “Koniecznie przeczytaj zanim się przedstawisz” link proszę o tu: Koniecznie przeczytaj zanim się przedstawisz!!! - Witam, chciałbym się przedstawić - Taktyczny Szczecin

Pozwala to na uniknięcie pewnych nieporozumień.

wiecej na priv,ewentualnie mozemy sie załapać na szmaragdowym :slight_smile:

Ehhhh, czytanie ze zrozumieniem jednak jest sztuką na wymarciu…

może i jest na wymarciu …TY na pewno coś o tym wiesz…, ja akurat nie jestem w żadnej grupie itd…widocznie pomyliłem fora…w takim razie uciekam … powodzenia :slight_smile:

Yyy chyba się pogubiłem jakiś gościu wb8ja na forum nie potrafi przeczytać zasad forum , powiedział że jest komandosem rodem z pingwinów z Madagaskaru zaczął wyzywać aaa i jeszcze jakieś fotki od wujka Google z jakimś typa zaczął dawać ?

Fokus, pisz po polsku bo bełkot jakiś…Znaki interpunkcyjne, wielkie litery nie są ci chyba obce :slight_smile:?

Fotki dzieciaku były moje to po pierwsze,po drugie nikogo nie “wyzywam”,a po trzecie myślałem że tutaj są poważni ludzie którzy chcą skorzystać z porady kogoś kto ma doświadczenie ,ale widzę że tutaj są sami "ociekający zajebistością komandosi " :slight_smile: :slight_smile:
Człowiek chciał Wam dać za darmo wiedze i doświadczenie,ale nie to nie…pewnie gdybym chciał kasę za to i opowiedział tutaj o paru bohaterskich czynach to wtedy może byłoby WOW? NIe wiem i nie rozumiem podejścia ludzi którzy lansują sie na komandosów…
pozdrawiam

Ha! I tu leży właśnie Twój własny błąd, tu nikt się na komandosa nie lansuje, tu po prostu są ludzie, którzy lubią taką formę spędzania wolnego czasu. Po drugie dostałeś (ode mnie zresztą) poradę w jaki sposób się tu przedstawiamy - każdy to przeszedł.

Bo przedstawienie sie według wzoru jest najważniejsze na świecie …? Ciesze sie że macie taka forme spedzania czasu…ja za nic tutaj nikogo nie krytykuje,ale widze ze tutaj każdy kto nie jest z paki ASG jest nie mile widziany…takie odniosłem wrażenie…
Nie wpadałem tutaj pokazywać sie kupionym mundurze i z plasikową klamą…a zreszta nie ważne…przecież wzór przedstawienia jest najważniejszy.:slight_smile:

Ciekawe, Panowie, gdzie Was ta pyskówka zaprowadzi…
Specjals: tak, wzór przedstawienia się jest ważny. Takie mamy standardy, tak samo jak mamy standardy dotyczące rozgrywek. Jeżeli tego nie akceptujesz to trudno, być może to forum nie jest dla ciebie. Niemniej jeżeli dalej chcesz komuś coś pokazać, nieść kaganek oświaty to może warto schować dumę do kieszeni i przejść ten trudny etap jakim jest przedstawienie się według reguł? Skoro jesteś profesjonalistą to wiesz jak ważne są standardy. Poważnie piszę.
Poza tym jeżeli chcesz coś pokazać - zaproponuj konkretnie. Jest dział odnośnie treningów i szkoleń. Może ktoś skorzysta.

JA wiele rzeczy rozumiem,dla mnie nie ma problemu przedstawić sie według wzoru…powaznie :slight_smile:
Pociesza mnie fakt że są tutaj chętni ludzie którzy nie patrzą na wzór przedstawiania sie…a chcą sie czegoś spróbować nauczyć …i z takimi ludzmi spotykamy sie jak tylko kazdy z nas dogra sprawy zawodowe…:slight_smile:

Specjals, Tomazo ma rację. W pełni przedstawił stanowisko administracji tego forum. Z drugiej strony rozumiem wcześniejsze wypowiedzi moich kolegów, bo na początku zawiało wypowiedziami “prowokatora”, których już kilku tu było, rejestrujących się tu tylko po to, by wywołać gówno-burzę bez sensu. Ponadto nie bierz do siebie wypowiedzi Fokusa - to tylko 13-letni chłopiec, którego poziom wypowiedzi mocno odbiega od przyjętych tu standardów.

Jeśli masz do zaoferowania i przekazania coś ciekawego to zapraszamy do odpowiedniego działu.

Pozdrawiamy serdecznie.

Od początku pisałem że chce dać coś od siebie…tak za darmo…zwyczajnie …od pierwszego postu…
Więc nie wiem skąd ten atak kilku osób…? :slight_smile: Jakieś kompleksy?
Z resztą nie ważne…:slight_smile:
Ci którzy chcą coś ciekawego porobić to pisza na priv…:slight_smile:
pozdrawiam wszystkich …i jeszcze jedno ja nie jestem “prowokatorem” he he



Ja odniosłem wrażenie, że to Ty masz jakieś kompleksy i chciałeś po prostu zabłysnąć przed motłochem :smiley: Tylko się przeliczyłeś, bo myślałeś, że jak napiszesz, że jesteś “z najlepszej jednostki” i podzielisz się wiedzą “za darmo”, to ci marni komandosi z karabinami na plastikowe kulki będą Cię tu traktować jak jakiegoś boga :wink:

Wiesz, bo my jesteśmy jak niewierne Tomasze i nieufne Mireczki, by Januszom biznesu zbyt łatwo nie było :slight_smile:

I tutaj sie mylisz…cieżko uwierzyć w to ze ktoś chce tak zwyczajnie dać coś od siebie …nastepny sie znalazł niespełniony komandos…który tylko potrafi krytykować z za monitora :slight_smile: i jezeli cytujesz moje wypowiedzi to nie wyrywaj z kontekstu pewnych zdań które Ci pomagają siać zamęt na forum…no chyba że nie rozumiesz tego co napisałem…i wybrałeś tylko to po to żeby podgrzać atmosfere ?
ps…nie potrzebuje sie tutaj dowartościowywać(wiec Boga w to nie mieszaj) :slight_smile: …wystarczyłoby dobre zdanie po spotkaniu i zrobieniu jakieś fajnej roboty…

Zdaje sobie z pewnych rzeczy sprawe…ja osobiście nie mam do nikogo pretensji…napisałem jednemu z Was że zawsze mozemy sie spotkać na szmaragdowym i obgadać wszystko…to oczywiście on dalej swoje …jak z dzieciakami…:slight_smile:

Ja nie wiem czy ktoś chciałby się z tobą spotkać i prowadzić konwersacje bo ja z takim rozmówcą już dawno bym stracił cierpliwość.

Boże ludzie!!! o kiego ch… wam chodzi…
Facet zobaczył adres strony na (moim) aucie i postanowił wejść… Dostał od was liścia w ryj …
Nikt z was nie zweryfikował ani jednej informacji na temat tego pana i wypowiadacie się jak byście mieli k…sy w dupach.
Przypomnieliście mi właśnie dlaczego rozpadło się AS …
NIE ŻYCZĘ SOBIE TAKIEGO TRAKTOWANIA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW!

Spokojnie Spoon. Kolega ma profesjonalne przeszkolenie w kwestii wytrzymania tortur na przesłuchaniu, więc werbalne docinki nieufnych airsoftowców z pewnością nie robią na nim wrażenia.
Polemika 1 vs wielu nigdy nie jest łatwa, ale specjals pokazał już przecież, że obrońcy nie potrzebuje.
Wiele kopów na klatę i dalej chce się dzielić wiedzą i doświadczeniem.
Moim zdaniem spoko luz. Nikt nie poszedł płakać w poduszkę.