Battlefield: Wędrzyn (wojskowy poligon CQB) 28-29 lipca 2017

Tzn GoProHero(d) ?

Pytanie czy znajdzie czas. Teraz sezon wakacyjny,dzieci na plażach,kolega może być zajęty kamerowaniem czego innego :mrgreen:

buahahahahaha…

Macie rację i nie macie. W tym terminie kręcimy “Wsadź go przez kraty 2”, dramat więzienny z wieloma głównie męskimi rolami :slight_smile: Coś jak “Skazani na Shawshank”, tylko z tego pudła jakoś nikt nie chce uciec.

A serio to z wielką chęcią bym się wybrał ale nie ma mnie wtedy w kraju, będę na zasłużonym urlopie. Szczerze żałuję bo wiem, że beze mnie dostaniecie sowity wpierdol.

Aha, miało brakowało a bym zapomniał - Szczepan, przygotuj się do roli strażnika Boba. Na castingu totalnie dałeś dupy :smiley:

A ja mam pytanie bardziej przyziemne, jako, że prosty chłopak jestem: jak podchodzimy do tematu mocy replik? Czy idziemy w opcję CQB czy raczej repliki 450fps plus boczniaki? To może mieć wpływ na to jak będziemy działać? Teoretycznie nawet można to jakoś zaplanować (1 sekcja typowo CQB, druga z mocniejszymi replikami plus klamki). Co myślicie?

Tomazo - pomysł dobry.

BTW - zgłoszenie posłane.

Paprika Korps dziękujemy za rejestrację.



Pozdrawiamy zespół GhostWar.

Ja moglbym sie pisac :slight_smile:

EDIT: 04.07.2017

Lista wyjazdowa:

  1. Mivak
  2. Gumiś
  3. Spoon
  4. Wayne
  5. Bober (t.Ch)
  6. Tomazo (t.Ch)
  7. Szczepan (t.Ch)
  8. Elektro (t.Ch)
  9. Krzysiek (t.Ch)

Osaka odpada - połamał/uszkodził sobie nogę.

Jakieś dobre wieści?

Ne fejsie nic nie ma nowego.

Organizatorzy byli teraz na Combat Alercie, więc pewnie odezwą się po powrocie.

Podejrzewam, że temat chyba upadnie, niestety. Na razie tylko ja jestem chętny.

Impreza odwołana przez organizatora. Tomazo - w tym temacie chciałeś napisać swojego ostatniego posta?

Mój post miał być w Badlands :slight_smile: