30.12.2018

No misiaczki, było fajnie :smiley: spodnie całe mokre od latania po ziemi, na koniec panika bo niebiescy szarżują flagę, a magazynki puste…ale było git :slight_smile:

Mam znaleźnego, styranego życiem mida do Mki z takim fajnym gumowym chwytem na dole. Właściciela zapraszam na pw

Dzięki za fajne strzelanie. Frekwencja mnie zadziwiła, szczególnie patrząc na pogodę :slight_smile:.

Pogoda, w porównaniu do zeszłego cqb, była bardzo fajna. Nie padało tylko na polance wiało :slight_smile:

Wiało to lekko powiedziane. Jak robiliśmy podejście od strony polany, to tak z 15m od skraju lasu nie było sensu strzelać. Kulki znosiło w dowolnych kierunkach. Dobrze że nie wygrała panorama czy inna miejscówka z otwartymi terenami.

A to nie wiem akurat, ale na samej polanie to była masakra. Z dachu samochodu mi czapka i okulary uciekały ;D w lesie było fajnie. Ja tam po krzakach i okopach latałem

Było sponio. Niestety mój boyis musi iść do serwisu ale na szczęście Kaktus poratował mnie swoją małą wiertarką. Kozacko niesie i udało się coś rozegrać taktycznie.
I tak panorama lepsza haha