30.04.2017

Jednak mnie nie będzie … rozłożyło mnie :confused:

Możliwe że będę, jak by ktoś miał podwózkę z pętli to super :smiley:

Ajgorę ja mogę cie zgarnąć ale około 0900

Oki

Z oficjalnych ogloszen:
Nigger zadeklarowal na jutro mini scenariusz a wiec prosze go jednoczesnie o poprowadzenie odprawy z pomoca obecnych administratorow/moderatorow

Cel jutrzejszej rozgrywki jest następujący, obie drużyny pragną zdobyć pojemniki z bronią biologiczną, które wypadły z Boeinga C-17 poczas ostrzału. Po dotarciu na miejsce konfliktu okazuje się , że potrzebny jest specjalny dodatkowy pojemnik do przenoszenia broni biologicznej. Pojemnik jest w posiadniu smutnego tajemniczego pana, który strzela do wszystkiego co się rusza. Trzeba go złapać by pomógł przetransportować pojemniki.

Zasady:
-dotknięcie pojemnika z bronią biologiczną = wypad na respa

-niektóre pojemniki są pęknięte i zbliżenie się do nich (oznaczona strefa ) = wypad na respa

-aby móc transportować pojemniki należy znaleźć smutnego pana i go zestrzelić, postrzelony przez minutę jest nieprzytomny, i dotykając go automatycznie staje się sojusznikiem osoby która go dotknęła

  • w przypadku gdy osoba, która dotknęła i koledzy obok padną smutny pan staje się znów bezstronny

Witam czy ma ktoś podwiesić z Warzymic?

Jak będziesz gotowy na 8:20 to tak

Witam jest gdzies Dzis strzelanka?

Patrzyk dzi - przedstaw sie najpierw na forum. I proponuje spojrzeć kilka postów wstecz.

Jestem patryk Dzi jestem nowym uczestnikiem asg bylem w zeszlym tygodniu na strzelace kolo binowo. Co do spojrzenia Kilka postaw wyzej to potrze i nie widze moze dla tego ze nie znam dobrze jeszcze tego portalu

Przedstawiasz się w tym dziale wedle schematu opisanego w tym dziale Witam, chciałbym się przedstawić - Taktyczny Szczecin a strzelanką jest o 10 na miejscówce mosty, mapa dojazdu jest też w odpowiednim dziale Ew pierwszy post tego tematu

Dzieki do zobacze nia na miejscu

Jeśli byłeś ostatnio na Prochowni,to zamiast zjeżdżać na dół za strzelnicą wojskową skręcasz przed nią w Prawo(PRZYPADKIEM NIE W DROGĘ KTÓRA PROWADZI W DÓŁ) jedziesz jakieś 200m i jesteś

Panowie nie mogę znaleźć dojazdu. Jesteśmy na Podjuchach. Może ktoś pokierować lub podać numer tel.

https://www.google.pl/maps/place/53%C2%B020’35.1%22N+14%C2%B036’01.5%22E/@53.343074,14.5987617,431m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d53.343074!4d14.600422 masz miejsce zbiórki :slight_smile:

Dzięki za dzisiaj, było fajnie, co prawda wysiedziałem się na górce trochę.
Moim zdaniem za szybko skończyła się pierwsza część zabawy, dokładnie w momencie w którym grupa opuściła górkę i zaczęła szukać murzyna. Ale wygrana i tak była po naszej stronie 6:3.
Druga gra była intensywniejsza, ale pech chciał, że przeszkodził nam cywil, czas i tak się zbliżał do końca więc dużej straty nie było. No druga grupa może mieć inne zdanie, bo byli o 10m od przejęcia mostu w momencie zatrzymania gry.

A, grupa oznaczonych nie oddała mi żółto-czarnej taśmy, ktoś wie co się z nią stało?

Do zobaczenia na kolejnej zabawie za tydzień :slight_smile:

Nieoddawanie taśmy jest nową tradycją :wink:
Ja nie mam zeby nie bylo znowu na mnie …

Ktoś wogole jest chętny na strzelanie w środe ?
Bo jak narazie ja i PioRod.

No cała rolka taśmy starczyła by samemu mnie na kilka dobrych miesięcy jak nie na dwa sezony, więc mam nadzięję, że na next strzelankach ktoś mnie poratuje taśmami :slight_smile:

Ja i kordian też jesteśmy chętni na strzelankę w środę :slight_smile:

Mogę i ja się pojawić. Aczkolwiek do godziny 13-14 bo muszę pędzić do Poznania. No i pod warunkiem, że nie będzie CQB bo mam niekompletną emkę.