28 listopada 2021 - Ostatnia Niedziela Miesiąca

Na ONM na Sarbinowie i poprzednich edycjach prosiłem o zdjęcie a najlepiej nick panów z którymi są problemy.

Pojawią się panowie na liście organizatora trzy razy i damy im czas na ostudzenie emocji przez jeden albo dwa scenariusze.

Podział zrobili gracze sami z siebie, na kolejnej edycji raczej na to nie pozwolimy.

Orgowie którzy nie szukali dodatkowych kiełbas, chleba i nie przygotowywali grilla byli w terenie i grali, możliwe że nie było tych sytuacji w ich okolicy.
Poza tym moim zdaniem warto też w czasie gry reagować z poziomu gracza, zrobić panu zdjęcie poprosić o nick, wyląduje w odpowiednim arkuszu.
Bez pytań kto kogo, jest zgłoszenie na pana ląduje na liście. I po trzech sytuacjach, podziękujemy za udział na jakiś czas.

Mam takie pytanie - z kolegami zaczynamy dopiero asg, nie mamy mundurów itd (team grzybiarze jak nas ktoś nazwał).

Na taką poważniejszą rozgrywkę jest wogóle sens przychodzić / czy można przyjść w dresie ? Czy na razie zostać przy tych bardziej casualowych niedzielnych strzelankach?

Nie zrozum mnie tylko źle Radziu, bawiłem się świetnie, moja opinia to tylko rzuta oka z perspektywy gracza, która może, ale nie musi, być feedbackiem dla organizacji :slight_smile:. Generalnie na razie na ONM jakiekolwiek zgrzyty były, w mojej opinii, z winy samych graczy, a nie organizacji.

Siódma, ostatnia w tym roku odsłona Ostatniej Niedzieli Miesiąca za nami, pora na małe podsumowanie.

Rozgrywka polegała na utrzymywaniu kontroli nad 4 punktami w terenie, czas był liczony przez zegary szachowe. Trzy punkty znajdowały się na terenie zielony, ostatni czwarty punkt koło budynków “Groznego”.

W scenariuszu uczestniczyły 103 osoby. :nerd:


WYNIKI

Wygrała drużyna Niebieska.

Drugie miejsce zajęła drużyna Czerwona.


Czas kontroli Niebiescy… - 13:22:57
Czas kontroli Czerwoni. - 04:08:36

Jeden zegar wrócił na punkt zbiórki wyłączony, bez zdjęć z czasem więc został naliczony maksymalny czas dla obu drużyn.


Więcej mięsa mniej chleba trzeba jeść :wink: Bo znowu zabrakło chleba, chociaż piętki też możecie jeść :wink: Ale jako organizatorów cieszy nas fakt, że nie wracacie do domu głodni i zostajecie integrować się z innymi uczestnikami i organizatorami. Bardzo często jest to jedyny moment dla nas żeby wyciągnąć z was jakiś feedback. :mrgreen:


Może w przyszłym roku się uda bez samoleczenia i z uznawaniem trafień w kaski.



Jeżeli macie dla nas jeszcze jakieś uwagi, wnioski lub sugestie chętnie się z nimi zapoznamy :slight_smile: Wartość waszej informacji zwrotnej jest o tyle istotna, że jako organizatorzy nie bierzemy za bardzo udziału w rozgrywce i ciężko nam ocenić jak sprawdzają się niektóre pomysły w terenie.


Jeszcze raz z tego miejsca dziękuję za przybycie.


Z tego miejsca zapraszam na 12 grudnia 2021 - Operacja: Czerwony Nos X


Zapraszam też osoby które tego jeszcze nie zrobiły o dołączenie do grupy:
Ostatnia Niedziela Miesiąca - Grupa na Facebook’u.