25.10.2020


Post edytowany przez administrację, wiedzę kolega ma za nic to co zostało napisane w poście podsumowującym ankietę z 18.10.2020, z racji tego że strzelanki są wstrzymane Twój BAN na 2 tygodnie będzie obowiązywał od momentu wznowienia strzelanek.

@Hyhh - oficjalnie udzielam Ci ostrzeżenie i nakładam BAN na 2 tygodnie na ankiety oraz strzelanki od momentu kiedy strzelanki zostaną wznowione. Jeżeli masz jakieś wątpliwości zapraszam na PW

Szkoda :laughing:

Czemu w innych miastach moga sie strzelac? Szczecin nie w Polsce? Xd

Podpinam się pod pytanie, w większości miast czy tez w różnych środowiskach są organizowane strzelania niedzielne pod katem wydarzenia sportowego bez publiczności, to jest do 150 osób, wiadomo my chcemy max 30 osób, chyba nie było by z tym problemu, może nasz złoty „prawnik” się wypowie. Kilkhaus na halach do 150 osób, są wyjątki wiec chyba las nie byłby problemem, Pozdrawiam!

Są dwie kwestie - jedna to nie podpadanie żebysmy nagle nie mieli obostrzeń jak np. Wyspy czy praktycznie wszystkie kraje w europie.
Kilka niepomyślnych artykułów szkalujących asg mogłoby do tego doprowadzić - rządzący z chęcią zmieniliby ustawe o broni i amunicji żeby zbanować i asg i czarnoprochowce - każdy pretekst byłby dobry.

Druga to ryzyko mandatu w wysokości do kilkudziesięciu tysięcy złotych. O ile ktoś ma biznes związany z asg - to może się ratować jakimiś dziwnymi wymówkami.
Druga sprawa to bycie ciąganym po sądach żeby udowodnić swoją niewonność. Policja sama do końca nie rozumie jakie są zakazy. Dostaniesz mandat - nie przyjmiesz i bujaj się po sądach.

Dochodzi jeszcze mentalność dużej części ludzi - przyjść i skorzystać jest wielu. Pomóc w organizacji, zadbać o rekwizyty czy choćby taśmy - mało komu się chce. Podejście “Weźmy i zróbcie coś”.

Może wy nie mieliście do czynienia z Policją w “dobrych” czasach - ale mi się kilka razy zdażyło na strzelance. I ze strażą leśną i z wojskowymi. Szansa że coś się mocno skiepści jest niewielka. Ale ja np nie zamierzam ryzykować.
Do tego na już organizowanych strzelankach mało kto miał poważanie do dystansu.
Do niepodawania ręki.

Alez oczywiście. Pozwolę sobie uprościć opis sytuacji, by nawet osoby z Twoim ilorazem inteligencji miały szansę zrozumieć cokolwiek z prostej wypowiedzi.

Otóż:

  • szaleje silnie zaraźliwy wirus, który według danych WHO zabił na świecie ponad 1,2 mln osób (w Polsce ponad 6 tysięcy według stanu na dzisiaj),
  • codziennie liczba zakażeń w kraju waha się od kilkunastu do aż 22 TY-SIĘ-CY,
  • służba zdrowia jest w takim stanie, że do likwidacji na rzecz zakażonych idą nawet dziecięce oddziały psychiatryczne, zapewniające wsparcie m. in. najmłodszym niedoszłym samobójcom,
  • a jakby kogoś to interesowało to podsłuchałem ostatnio w Żabce rozmowę dwóch ratownikow medycznych, którzy mówili że szpital na Arkonskiej robi już bokami bo nie ma rąk do zajmowania się nie tylko pacjentami chorymi na COVID, ale również innymi, “regularnymi”.

Ale wiesz co? Jebać to! Najważniejsze jest to, że masz ochotę postrzelać kuleczkami z chińskiej zabawki do kolegów.

Nie ma znaczenia czy zgadzacie się z moją opinią czy nie, mało mnie to zresztą obchodzi. W obecnej sytuacji zawieszenie strzelanek to już kwestia nie tyle przestrzegania przepisów, co zasad zdrowego rozsądku. Strzelanki to bowiem idealna okazja do tego, by mieć styczność z kimś, kto nie wie nawet że jest nosicielem wirusa i aktywnie zaraża (dla ścisłości - według prof. Simona groźny jest nie przelotny, lecz min. 15 - minutowy kontakt z osobą rozsiewającą wirusa, o co nietrudno gdy celowo się z kimś spotykasz i stykasz). Fakt, że trzeba to komukolwiek tłumaczyć oznacza, że ta osoba jest zwyczajnie za głupia, by samodzielnie myśleć. Macie ochotę jechać do kilhousa ze 150 nieznanymi osobami? To jedźcie i przestańcie pierdolić.

Mam nadzieję, że pomogłem.

I nie “prawnik” a PRAWNIK idioto.

Tylko, ze strzelanka to nie przymus i kazdy kto chce ten zostanie w domu. O rozsadku powiedz tym co ostatnio na marsze poszli :smiley: Organizcja na wlasna reke jest bardzo ciezka, poniewaz jestem dosyc nowy w srodowisku i nie mam kontaktow, tutaj dostaje bany (wiadomo taka polityka forum) Pozostaje czekac w takim razie, *** *** *** *** ***

Post został edytowany przez administracje. Powód: próba organizowania strzelanek za pośrednictwem forum TS.

Widzę Herod poczułeś sie urażony tym ze wspomniałem o tobie i twoich wypocinach, i od razu nazywasz mnie idiotą, widać twój “iloraz inteligencji” jest na, na prawdę wysokim poziomie, nikt cie nie zmusza do zabawy z nami panie PRAWNIK ni stąd taka o tobie opinia w starym towarzystwie xD Mniejsza, Kocur Chciałbym zapytać czy może dowiadywaliście jak policja w szczecinie podchodzi do takich rzeczy czy cokolwiek, bo ja kiedy pytałem po zgłoszeniu takiej “zabawy czy wydarzenia sportowego” raczej problemu by nie było, kwestia dogadania sie z lokalnymi. A o odstępach i niepodawaniu rąk no to niestety, każdy musi pilnować siebie a wy jako admini musicie zwracać uwagę innym, poniekąd od tego tez jesteście żeby upominać w racie co, raczej baranami nie jesteśmy, zrozumiemy.
Co do mentalności to może nie pamiętasz ale pytałem ciebie na strzelance krzekowo, co z jakimiś nowymi miejscówkami, czy jakimiś urozmaiceniami, odpowiedz twoja zza odwróconych pleców brzmiała “my jesteśmy non-profit” i coś tam mnie zlałeś, nie twierdze ze robicie coś źle, bo bardzo popieram ze jest to forum i są strzelanki, sam chciałbym dodać coś od siebie, ale wy macie problem żeby się umówić jaki tryb gramy czy kto ma “flage” już nie mówiąc o strzelankach w krzakach i zbieraniu się z parkingu do 11.
Szczepan, drogi organizujemy z kolegą już trzeci tydzień “mini” strzelanki w gronie znajomych i wychodzi to naprawdę świetnie, nie możemy się pchać przed szereg bo hyszek już dostał bana :confused:

Podsumowując nie przyszliśmy sie tutaj kłócić czy wyzywać jak herod, tylko zaczerpnąć informacji od was jako tych bardziej doświadczonych ponieważ frustruje to gdy widzisz kolegów z wawy czy gdyni na killhausie, i sie śmieją ze u nas jak w lesie. Pozdrawiam!

Chłopie, nie rozumiem jakim cudem masz jeszcze pytania, ze śpiączki się obudziłeś?

To że dzbany, bo inaczej ich nie można nazwać, strzelają się gdzies to nie jest ich problem tylko nas wszystkich. Bo jeśli ktoś ze środowiska asg narobi dymu, to nie będą patrzeć że tylko ta 5 się strzelała, tylko całe środowisko dostanie po dupie. Niech komuś się tylko krzywda stanie, to wierz mi nigdzie już nie pogramy. Wystarczyla jedna tragedia w escape roomie i 90% interesów się zawinęło.

ASG TO NIE JEST SPORT WEDŁUG PRAWA POLSKIEGO, było to już pisane i będzie pisane setki razy jeśli nie potraficie tego zrozumieć. Liczby zgonów i zachorować do was nie przemawiają. Poczekaj aż za kilka tygodni, Ci którzy manifestują, jaką będą przyczyną wzrostu zachorowań…


Czemu nie możecie nie kombinować, usiąść na dupie i zrobić sobie urlopu?

Już pomijając resztę Twojej wypowiedzi. Szukałem na terenie szczeicna “Hali” pod killhause no i z uwagi na położenie miasta to bez 20 000 - 30 000zł miesięcznie nie mamy o czym rozmawiać :wink:

Drodzy koledzy.
Napisze raz i więcej nie.

  1. jeśli ktoś nie potrafi sobie odpuścić strzelanek na jakiś czas bo aż go nosi to proponuje wizytę u psychologa a nie zabawę w ersoft.
  2. mamy że tak po naszemu powiem - od chuja - zakażeń więc spotkanie z randomowymi ludźmi jest co najmniej głupie
  3. mamy cudowne prawo dotyczące ASG i TYLKO my możemy sprawić żeby nikt nie chciał go zmieniać a teraz wyobraźmy sobie że na nasze kulki przyjechała osoba z covidem i sanepid uznał to za ognisko wirusa - każdy brukowiec podlapie temat i jesteśmy ujebani po pachy w gówno jako środowisko.
  4. to że ktoś coś robi to nie znaczy że my też powinniśmy… to jeden z najbardziej podrzednych argumentów. Może to oni powinni brać przykład z nas a nie my z nich … do przemyślenia
  5. ja sam czasem jade sobie postrzelać dynamikę ale jade z bratem i dziewczyna albo w innym tożsamym ustawieniu ludzi z którymi już i tak bez przerwy się widzę.
  6. w obecnej sytuacji nie jest ważne co można zrobić ale co powinno się zrobić a powinno się ograniczyć do minimum spotkania z randomami - serio kulki to nie jest priorytet w tym wypadku

na zakończenie - proszę wszytskich nie tylko o patrzenie na czubek własnego nosa ale także myślenie za kolegów jeśli trzeba a widać że trzeba… myślmy też o naszych dziadkach i czy warto narażać ich dla ponapierdalania kulkami w lesie

pozdrawiam
Jaca

@Hyhh - otrzymuje wykluczenie z forum Taktyczny Szczecin na okres 7 dni. Powód: pomimo bana na 2 tygodnie i warna nadal podaje dane kontaktowe i próbuje zorganizować prywatną strzelankę za pośrednictwem forum ignorując tym samym decyzję administracji względem wstrzymania strzelanek jak i informacji o konsekwencjach organizowania prywatnych strzelanek.
@MłodyHrb - otrzymuje warna za werbalne obrażanie innego użytkownika forum Taktyczny Szczecin.
@Herod - otrzymuje warna za werbalne obrażanie innego użytkownika forum Taktyczny Szczecin.

Jeżeli któraś z zainteresowanych osób ma wątpliwości zapraszam do kontaktu na PW.

Panowie rozumem że każdemu już puszczają nerwy z powodu obecnej sytuacji niestety nic na to nie poradzimy. Bez sensu jest się obrzucać błotem i wyzywanie od debili czy idiotów. Powtórzę po raz kolejny: masz ochotę się postrzelać zgadaj się z kolegami za pośrednictwem sms, telefonu, messenger etc z wyłączeniem postów na forum Taktyczny Szczecin. Masz ochotę się postrzelać w innym mieście w którym strzelanki się odbywają ?? Działaj… chcesz zabrać ze sobą inne osóby z forum ?? Działaj… ale nie za pośrednictwem forum Taktyczny Szczecin.

To czas na ogródkowe foty :smiley:

No to masz foty z ogródka, album zdjęć z dnia 10.11.2019 :slight_smile: