23 maja 2021 - Przed "Ostatnia Niedziela Miesiąca" - Sektory - SFAT, JTF-2

I właśnie w ten oto sposób będziesz miał 70 kilo kiełbasy śląskiej.

Już mam, mam nadzieję nie mieć xD

Kupiłem kilka paczek kiełbasy, ale boje się, że zabraknie jak Wayne wpadnie :wink:

Niebiescy zajmują kanał 9pmr z kulturalną prośbą o unikanie wrogiego nasłuchu :wink:




:* :* misiaczki :wink:

Sry odpadam mam poważna awrie w robocie

Dziekuje Panowie i Panie za dobra grę. Poziom był naprawdę dobry, mechanika i organizacja klasa i styl. No i ten grill :wink:

Ja też bardzo dziękuje za zorganizowanie gry i za samą grę, nawet jak żółci “wygrali” i “dominowali” to było bardzo dynamicznie i ciekawie :smiley:

A i zachęcam wszystkich do przeczytania i ogarnięcia sobie Baofenga bo przez chwile słyszałem każdy kolor tęczy :smiley:

https://pl.wikipedia.org/wiki/PMR_(radio)

Do następnej przed ostatniej niedzieli :slight_smile:

No i dzięki też za grilla i pyszny biały sosik :slight_smile:

Mechanika trupów i 5 minut czekania - bardzo dobra.
Mechnika leczenia przez kolegów z druzyny- do przetrenowania i wbicia w glowe.

Brakowało niektórym kamizelek jak znaczników trupa - mieli te malutkie chusty które na niedzielną jebanke jeszcze ujdą ale przy większych jak tutaj starciach gdzie leży 8 trupów a między nimi 2 żywych - były bardzo słabo widoczne i mylące.
Mając kamizelke nie dostałem jak trup wogóle ognia - z uwagi na bardzo jasne i czytelne oznakowanie.

Podniesienie ręki przez kolegów gdy nie założyli znacznika też mogło mylić - w momencie kiedy ręce opuszczali i znikali z widoku - bylo ryzyko że zostali uleczeni. Więc mogły iść kontrolne strzały w razie czego - delikwent nie ma oznaczenia trupa i reki w górze.

Teren - na scenariusz jak ten, dosc dobry - ale na zwykle strzelania nie wiem czy by mi podszedl. Albo za gęsto albo za otwarte. Do tego młodniki z każdej strony uniemożliwiają zrobienie czegoś symetrycznego.

Z grilla zostało tyle kiełby … ci co sie zwineli od reki niech żałują :wink:
Ogółem bardzo udana impreza mimo że repliki mi nawaliły i za dużo się nie nastrzelałem.

Nie mam zastrzeżeń. Warto kontynuować.

Scenariusz klasa,
Do dopracowania mechsnika ciężko zbrojnych by nie pojawiały sie sytuacje, gdzie typa mijasz bo jest postrzelony a on za Twoimi plecami odwraca się i wali serią z bliska bo założył czarną opaskę.

Bardzo podobało mi się zróznicowanie terenu które pomimo wszechobecnych młodników pozwalało wykorzystać kożliwosci kamuflaży, różnych taktyk i replik.

Komunikacja radiowa IMHO powinnismy na forum wczesniej ustalić 4 konkretne kanały dla każdej strony by nie było sytuacji, że przez pół gry jedna drużyne siedzi na częstotliwości zajetej na odprawie przez drugą drużynę.

Pierwsza odsłona Ostatniej Niedzieli Miesiąca już za nami.

Dziękuję wszystkim za przybycie, pomoc w przygotowaniu i udział w scenariuszu.

Myślę, że czekacie na wyniki, a te mogą was mocno zaskoczyć :mrgreen:

Kolejność w pierwszej rundzie.

Żółci
Pomarańczowi
Niebiescy
Zieloni

Kolejność w drugiej rundzie.

Żółci
Pomarańczowi
Niebiescy

Kolejność po dwóch rundach

Żółci
Pomarańczowi
Niebiescy
Zieloni


Dziękuję za przybycie i udział.


Jak zawsze jestem ciekaw waszych wniosków, uwag i sugestii.