23.10.2016

Niestety na strzelance się nie pojawię

Strzelanki są ogolnie otwarte wiec nie ma rzadnych przeszkod zebyscie nie mogli sie pojawic.
Jezeli nie chcecie placic 1 zł za oznaczenia stron wezcie tasmy.
Musiecie mieć odpowiednie okulary ochronne (nie byle co) oraz czerwona szmate na oznaczenie zabitego. W przypadku braku szmaty przewidziane są karne pompki :wink:
Jezeli macie ponizej 18 lat - sprawdzcie jakie pozwolenie od rodzicow musicie przyniesc.

Panowie mnie nie będzie :frowning: Choruję trochę po ostatniej strzelance. Jeśli się do jutra nie ogarnę to życzę dobrej zabawy :slight_smile:

Wygrywają mosty. Życzę miłej i bezpiecznej gry.
Widzimy się w pełnej gotowisci o 10.00

P.s. jeżeli ktoś ma problem z dotarciem na miejsce proszę zerknąć na post taliba w kwestii TALIBTAXI.

Nie ostrzegłeś że to bilet w jedną stronę :laughing:

Dzięki za strzelankę a jak chcecie to na miejscówki z trudniejszym dojazdem może kursować AFGHAN TAXI. Polecam się. Będzie bombowo :slight_smile:

Również dziękuję, było bardzo zacnie.

Dzięki. Super strzelanka.
Żeby uciąć wszelkie spekulacje - na ostatnim moście mieliśmy medyka schowanego pomiędzy nami.

Tak - trafialiście nas. Tak - my w chwilę później też Was trafialiśmy.
Medyk schowany sprytnie, kursował pomiędzy rannymi i szło nam super sprawnie na tej górce.
Nie było oszukiwania, nieprzyznawania się, itp. Tylko zgodna z zasadami sprytna taktyka.
Medyk zginął w momencie, jak już nie mógł nikogo leczyć, bo osiągnęliśmy limit. Złożyło się idealnie.

Fajna miejscówka ogólnie.
Strzelałem się tam pierwszy raz i jestem bardzo pozytywnie nastawiony na Mosty w przyszłości.

Dzięki jeszcze raz i do zobaczenia na kolejnych strzelankach.

PS: Okazuje się że da się obronić flagę i ją zdobyć. Drużyna oznaczonych pokazała to dziś dobitnie.

dejcie fotki

Dzięki chłopaki za super strzelankę.

Dzięki .była to moja pierwsza strzelanka w tak zacnym gronie.Było super.Widzimy się na kolejnej.Pozdrawiam.

Mosty to jedna z najstarszych miejscowek … I tak naprawde da sie tam zrobic duzo wiecej - o ile wczesniej sie przygotujemy :slight_smile:
Jest tez fajna miejscowka zeby sie zmeczyc i nabawic zakwasow od wchodzenia na gorki :wink:
Ale jak dla mnie klucz jest lepszy - a jest jakis kilometr niecaly obok.
Strzelanka byla fajna.

ps. Kto nie strzelal sie na mostach jak po pancerach (zloty Panzerfaust - przyp. administracji) zostaly tam wzmocnione umocnienia niech zaluje. Teraz to wszystko ejst zasypane i okopy nie sa tak przydatne jak to mozliwe. Tam sie da naprawde dlugo bronic.

Zawsze można okopy “zrewitalizować” :stuck_out_tongue:

Ja i tak jestem dalej za wybraniem się na klucz. Mam dobre wspomnienia odnośnie tamtej miejscówki. Ciekawe w jakim teraz jest stanie. Teren mocno przegrany przez quady i crossy. Dużo okopow, rowów itd…

Klucz w zasadzie niewiele sie zmienil. Okopy,rzutnia granatow i sama gorka sa tam gdzie byly.

Co najwyzej troszke podejscie pod gorke jest troszke zryte,ale i tak jest to niewielka zmiana w stosunku do stanu jaki byl pare lat temu. Sprawdzone z 2 tygodnie temu :slight_smile:

Okopy na gorce sa na pewno plytsze i wymagalyby odrestaurowania :wink:

No właśnie, ktoś ma namiary na panią fotograf żeby się podpytać kiedy fotki będą? :slight_smile:

Pani fotograf to kobieta naszego Zegarka wiec proponuje walić do niego drzwiami i oknami :slight_smile:

Skoro trzeba walić, to będziemy walić i pod oknami i drzwiami :smiley: