22.04.2019

Oficjalnie:
Wygrywa: MOSTY
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Wayne: to ostatnie zdanie raczej nieaktualne. Czuwaj :wink:

Van w poniedziałek

OK :slight_smile:

Ktoś byłby w stanie odebrać z pętli Pogodno? Bo to jeszcze spory kawałek, a nie jestem autem. xD

Dziku też będe na piechte szedl :wink:

chyba z pętli :smiley:

730 041 293 napisz do mnie

Niestety odpadam dopiero wruciłem z wypadku na S3

Pany uwaga na kleszcze. Ja miałem jedengo na udzie. Przejrzeć swoje dupy.

Kleszcze ze swojego kota zdejmuje juz od trzech tygodni … Wiec w lasach tez napewno są. Najlepszą ochroną przed kleszczami jest nie preparat ale koszulka termoaktywna, gruba z długimi rękawami.
Ja mam tą - https://www.symbowear.com/rashguard-termoaktywny-kamuflaz-nekon-dl ale ciezko ja teraz dostac.
Normalnie przynosilem 2-12 kleszczy z mostów/Klucza co tydzien. Aktualnie ostatni mialem na sobie jakies 2 lata temu.
Podobne, wersja dla mysliwych - https://allegro.pl/oferta/koszulka-przeciw-kleszczom-rynoskin-zielona-l-7523173616?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_sport_turystyka_militaria&ev_adgr=Militaria&gclid=EAIaIQobChMI4fP72pjk4QIVwUQYCh1yXA76EAQYASABEgJrU_D_BwE

Na nogi ciezko im wejsc jak sie szybko przemieszcza - raczej rękami pod normalną koszulką przechodzą. Przez grubą termoaktywke się nie przegryzą, a i przylegający do ciała materiał sprawia ze nie maja jak przejść dalej.

Jeszcze raz sorki Groszek za strzał w policzek - celowałem niżej ale krzaków było po drodze za dużo.

Nie wiem czy to wina świąt ale spóźnialstwo to aktualnie gruba przesada…

ps. To był dzień z największą ilością cywili na mostach tak od … zawsze.

Bo zasada “godzina 10 i wio” nie jest w ogóle egzekwowana.

Ale dzisiejsze spóźnione osoby dostały na parkingu srogi opiernicz od opiekunki jak przyjechali…słyszałem, bo rozkladałem replikę obok :smiley: