21.07.2024 Grozny (CQB)

Jo, cqb bez granatów ssie. Myślałem, że airsoft to przede wszystkim zabawa w wojnę i jeśli jakieś uzbrojenie da się bezpiecznie odtworzyć to powinno się to robić.

1 polubienie

znaczy granat fajna sprawa ale to by fajnie jakby każdy miał bo inaczej granat jest OP, to samo zresztą te całe tarcze balistyczne imho. Normalnie każdy ma kulkomiot i jedzie :slight_smile:

1 polubienie

Będę mógł grać z karabinem przekraczającym limit (1.7 J) ale korzystając z boczniaka na bliskich odległościach? Czy coś takiego nie przejdzie? Niestety nie mam repliki CQB

Nie przejdzie

Mszaan, nikt ci nie broni sobie zamówić do militariów/allegro tornado do soboty powinien dojść :stuck_out_tongue:
ewentualnie thundery z taiwana, ale do soboty raczej nie dojdą :smiley:

Do tarczy się zgodzę, nie powinna być dopuszczana jeżeli obie strony nie będą miały i osoba niosąca nie ogarnie, że dostaje w stopy…

Ale “OP” można powiedzieć też o osobach co władowały kupę hajsu w repliki i mają armaty, a tego nie ograniczysz chyba, że każesz każdemu grać na specnie core z pudełka :wink:

Petarda - 2 zł, paczka grochu - 5 zł, tubka po rolce srajtaśmy - bezcenna.

1 polubienie

Nie byle jaka petarda tylko długa fp3 i tubka po papierze toaletowym ssie. 1 kartka A4 złożona na 3 wzdłuż. Taśma tylko an górze i na dole. Mam jeszcze tutorial na youtubie xD

Panie kto normalny ma na to czas, normalnie cyk kulki replika i jazda, mniej sprzętu a wincyj talentu

2 polubienia

Zgodnie z zasadami

Limit to 1.15J @ 0.25g :wink:

Jak u kogoś by się miejsce znalazło w aucie dla 1 osoby, to bym był wdzięczny za informację. Dorzucę się do paliwa

Jutro zagramy z pirotechniką. Dopuścimy petardy do klasy F3 oraz granaty dymne ale ze względu na wysokie temperatury i zagrożenie pożarowe użycie ich będzie możliwe tylko w miejscach gdzie nie przyczynią się do zapłonu trawy/ściółki itp. (najprościej mówiąc granatami rzucamy na asfalcie/betonie a nie w lesie czy na polu) :slight_smile:

4 polubienia

@mirograb skąd startujesz?

prawobrzeże (radziszewo), ale mogę do centrum dojechać autobusem

@mirograb dojedź na rondo ułanów na 8.45 to cię zgarnę

Można zabrać sie z kimś ze Szczecina?

Wez moja czapkę i okulary. Jest duża szansa że będę :wink:

1 polubienie

Jeszcze takie pytanie organizacyjne. Z racji tego, że to daleko a ja swój sprzet kompletuje dopiero i nie mam ,profesionalnych, oznaczen, pytanie brzmi czy przejdzie oznaczenie taśmą izolacyjną kupiłem dwie niebieska i żółta/pomarancz? Moge tego badziewia owinąć ile trzeba na ręce zeby było ,widoczne, tylko dajcie znać żebym nie jechał taki kawał na marne, reszte mam tj, mundur, replike w limicie, okulary.

Taśmy jak najbardziej zagrają

1 polubienie

tak, jak coś to ja mam taśme taką malarską, mogę poczęstować

https://allegro.pl/oferta/tasma-pakowa-niebieska-48-50y-klejaca-mocna-smart-16069024747
https://allegro.pl/oferta/tasma-pakowa-48-50y-klejaca-pomaranczowa-smart-9176735984

to kiedyś ktoś polecał, wziąłem sobie duzo i teraz mam ze sobą

Dzięki za info, widzimy się jutro