20.03.2022

Dobrze ja będę tam tak o 9:10

Bądź przed 9 na przystanku Duńska w stronę miasta

mam być na duńskiej czy na Krasińskiego

Na Duńskiej

Duńska 12 tak

Duńska 11, ten w stronę miasta, czyli przy kiosku, za tym przystankiem jest żywopłot

Będę jechać z niebuszewa mam 3 wolne miejsca jak ktoś chętny to na priv żeby nie zaśmiecać tematu :slight_smile:

odpadam

Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Sorka, zjebalem :blush:

Dzięki Panowie za świetną strzelankę, wybawiłem się na maksa, było naprawdę gites. Podobnie jak ostatnio na Dobrej gra była na tyle dynamiczna, że po 2h już sie czułem jak po 4 h mostów czy innej prochowni.
Dobry pomysł ze skrócenie z 1,5 do 1h gry, Komin słusznie zauważył, że jak gramy po 1,5h to gdzieś już po 40 minutach połowa ekipy siedzi na respie wcinając drugie śniadanie. Jak Admini dalej podchwycą, to zrobienie nawet na próbę kilku następnych strzelanek w formie krótsze strzelanie - krótsze, ale częstsze przerwy - pozwoli sprawdzić, czy ma to sens.

Mimo wszelkich uwagach było gites i dzięki raz jeszcze, jestem solidnie wybawiony :wink:

Popieram przedmówcę.

Dzisiejsza gra była bardzo dynamiczna i szybko części z graczy padło morale, jednak presją czasu dało się wzbudzić chęć do walki.

15 minutową przerwa między rozgrywkami jest dobrym pomysłem, jednak start przyda się ogłaszać albo na radiu, albo czymś głośniejszym niż gwizdek/głos orga

@Mszaan - dobry pomysł, dla testów na najbliższej strzelance wdrożymy w życie :slight_smile:

Tak jak obiecywałem są i zdjęcia z dzisiaj : strzelanka – Google Drive

trochę spóźnione, ale łapcie :smiley:

https://drive.google.com/drive/folders/1XlsaiE1CgSRITToMcmIJpnVl3R6d_F96?usp=sharing

Spóźnione foty