19.03.2023

Gdzie strzelamy?
  • Dobra
  • Klucz
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Wzgórza Bukowe
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin

Spotkanie rozpocznie się w Niedzielę, 19.03.2023 o 10:00

Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę.

Kwestie organizacyjne:

  1. Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do: Mapa dojazdu do miejscówek
  2. Wszyscy gracze zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej
  3. Oznaczenia stron na oba ramiona są obowiązkowe dla każdego gracza.
  4. Od chwili przybycia na teren odprawy, do czasu zakończenia spotkania gracz zobowiązany jest posiadać certyfikowaną ochronę oczu (okulary lub gogle ochronne). Jej ściąganie w czasie odprawy, rozgrywki czy przerw w grze jest kategorycznie zakazane.

Istotne zasady, limity i regulaminy:

  1. Regulamin głosowania
  2. Limity mocy replik
  3. Regulamin spotkań TS

Gracze niepełnoletni (Regulamin TS I.10):

  1. Na spotkaniach organizowanych przez forum Taktyczny Szczecin obowiązuje ograniczenie wiekowe od lat 16.
  2. Do rozgrywki dopuszczani są niepełnoletni gracze, którzy ukończyli 16 rok życia, posiadający zgodę rodzica/opiekuna prawnego lub autoryzowaną legitymację niepełnoletniego gracza.
  3. Gracze nieletni zobowiązani są do posiadania legitymacji nieletniego gracza na każdym spotkaniu.
  4. Osoby niepełnoletnie, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica lub legitymacja niepełnoletniego gracza nie zostaną dopuszczone do gry.
  5. Gracze poniżej 16 roku życia będą dopuszczeni do rozgrywki tylko i wyłącznie pod warunkiem obecności prawnego opiekuna podczas odprawy i rozgrywki (pozostającego w strefie off-game)
  6. Wszystkie dane na druku zgody rodzica/opiekuna muszą być podane (wystarczy 1 rodzic/opiekun). Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry.

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!

Jeśli zagłosowałeś, a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Witam , zaktualizowałem brakujące informacje dla weryfikacji .

Jednak odpadam :disappointed:

Wygrał Klucz do zobaczenia o 10.00 w pełnej gotowości na odprawie.

Nie będzie mnie jednak, covid srowid.

Siema chcialbym sie pojawic, jednak nie jestem pewien czy dobrze zaktualizowalem konto, oraz czy mnie nie wygonicie. Znam zasady bylem na kilku amatorskich strzelankach.

Wole sie jeszcze upewnic, czy miejsce spotkania zaznaczone jest na mapie czerwona pinezka ? I czy te oznaczenia na ramiona barwy pomaranczowej oraz niebieskiej moga byc w formie np chustki zawiazanej na ramieniu ?

@Hardbud - mozesz przyjść na spotkanie nie będą w grupie “potwierdzonych” :slight_smile:

Oznaczenia - zazwyczaj ktoś ma taśmę, lub dobre dusze sprzedają rzepy.

Miejsce - na mapie miejscówek ma oznaczony “klucz - parking” tam musisz dotrzec :wink:

Dzieki

1 polubienie

Dzięki wszystkim za gre, przy zbalansowanych drużynach i deszczu, gralo sie po prostu zajebiscie.
Aż szkoda, że nie bylo 3 rundy

7 polubień

Dzięki za grę ,mimo pogody dobrze się strzelało :smiley:

4 polubienia

Dzięki za grę, było fajnie mimo deszczu i kapryśnego boxa od świni :wink:

6 polubień

Dzięki za grę, było ciekawie jak na bardzo prosta rozgrywkę :grin: Fajnie że deszcz nie wygonił towarzystwa i dwie pełne rundy udało się grać w 40+ osób.

6 polubień

Dziękuje za grę, nasuwa mi się tylko jedna rzecz do poprawy - czytanie/ przypomnienie sobie zasad limitów i odległości od jakich można używać danej repliki , szczególnie DMR :slight_smile:

2 polubienia

Dzięki za dobrą, dynamiczną rozgrywkę.
Jako że jest sporo nowych osób, coraz więcej mocnych replik oraz nowych zabawek o dużym rofie już “z pudełka”, powinniśmy stawiać na edukację :slight_smile: Dobra, niedługa strzelanka, a dwukrotnie zaobserwowaliśmy ściągnięcia okularów na i przy respie. Pojawiło się też strzelanie “na taliba”.
Pozdrawiam i mam nadzieję że więcej tego nie zrobicie :slight_smile:

2 polubienia

Dzięki również za grę. Było warto pomimo niepogody. Mój kałach to bagno XD (tyle błota było). Apropo dentysty polecam Pana Aleksandra Karpówa w okolicach Owocowej.

Będę lobbował za wprowadzeniem do rozgrywki gumowej pały w stylu ORMO, którą będzie można pałować “Inteligentów” :slight_smile:

5 polubień

Zdjęcia z dziś, dzięki również za fajną niedzielę pomimo dziadowskiej pogody :slight_smile:

https://drive.google.com/drive/folders/1gzS8OOvYzxDfgnmWAabTxq14-XCsZSBl

3 polubienia

Po dzisiejszej wspanialej grze na deszczu wisienka na torcie :cherries::birthday: niestety tylko tak moge przeslac

2 polubienia