18.10.2020

A, spoko.

Ale na ewentualną pielgrzymkę, w razie czego, się piszesz? :wink:

No ba! Jeszcze się pytasz? :wink:

Więc jak narazie - Prochownia:
Kocur,
Stefan,
Ogór,
Drzewko,

Prochownia:
Kocur
Stefan
Ogór
Drzewko
SeeMee
Wiatrak

Prochownia:
Kocur
Stefan
Ogór
Drzewko
SeeMee
Wiatrak
Krzekowo:
Talib

Prochownia:
Kocur
Stefan
Ogór
Drzewko
SeeMee
Wiatrak
Krzekowo:
Talib
TomasZ
Jaca
Niegol
Eunuch

Nie ma mnie i nie jadę na strzelanie , ale dodam swoje 3grosze
1.jak przyjedzie patrol policji (żw)to będzie was łapał pół dnia, kij że i tak na Krzekowie powinien nas łapać zawsze
2.po to jest ten temat żeby wyłonić miejsce strzelanki a nie pod temat w temacie żeby podzielić strzelanie na pół , od tego mamy inne tematy albo inne inne media do wyboru
Pozdrawiam i prWprasAm za off top

Kapral - wystarczy ze zlapie jednego. Serio chcesz sie z patrolami tam ganiac jak debil ?
Dwa - jako organizator masz szanse na mandat. Chcesz organizowac - spoko rob impreze na 50 osob. Ale ja sie nie zamierzam na takiej pojawiac bo policja dzisiaj w dupie ma tak naprawde przepisy i prawo - robia co im PIS kaze.

Podsumowanie oficjalne.
Ogłoszenie nr 1
Mamy czasy takie mamy i akurat strzelanke na przełomie nowych i starych zasad trzeba się zatem dostosować.
W tym tygodniu odbędą się dwa “kulkowania” na dwóch najczęściej wybieranych miejscówkach. Kto gdzie głosował niech tam jedzie + oczywiście lista w komentarzach.
Ogłoszenie nr 2
Zachowując obecnie panujące zasady oficjalnie ogłaszamy, że pierwszeństwo podczas strzelania mają osoby które zasygnalizowały swoją obecność oraz przyjadą na czas na zbiórkę. Następnym krokiem jeśli zajdzie taka potrzeba będzie wybranie osób które przyjechały najwcześniej celem dopełnienia do 25 osób. Reszcie niestety trzeba będzie podziękować.
Proszę o rozwagę we wszystkim.

Przepisy przepisami, łapanki łapankami, mandaty mandatami … a mi właśnie replika odmówiła współpracy. Sorry panowie, mnie jutro nie będzie. :frowning:

Kocur ja tylko wyraziłem swój pogląd po co jest ten temat,

poza tym skąd wiesz że nie przyjedzie na prochownie jakiś zjeb leśnik i sam was nie wystawi jak na mostach ,będzie to samo co może być w każdym innym miejscu.

Ale zdajecie sobie sprawe ze strzelanki to nie jest zgromadzenie? no chyba ze bedziemy manifestowac czy cos innego…

Reg a ty jestes pewny ze Policja wie jakie jest prawo ? Albo co jest zgromadzeniem a co nie ?

Tak dla jasnosci airsoft jest sportem

no to jest ustwa, i jest jasno napisane co jest zgromadzeniem. Zmiejszyli do 25 osob zeby nie bylo manifestacji, demonstracji itp. to sie tyczy zgromadzenia

Airsoft nie jest wydarzeniem sportowym.

Może po krzekowie/prochowni wspólny wiskord? :ugeek:

A jak w pełni umundorowani w całym szpeju będzie was np jak w niedzielę w Puszczy wkrzanskiej 500 osób zbierających grzyby to będzie zgromadzenie czy nie będzie. :smiley:

Ludzie nikt nic was nie skontroluje, mówiąc o lesie,a w szczególności na terenie wojskowym
I jak będą was łapali i pytali kto tu organizator to i tak ty nie wiesz bo panie ja tu na grzyby przyjechałem.

Prochownia:
Kocur
Stefan
Ogór
Drzewko
SeeMee
Wiatrak
Krzekowo:
Talib
TomasZ
Jaca
Niegol
Eunuch
yarrick

Prochownia:
Kocur
Stefan
Ogór
Drzewko
SeeMee
Wiatrak
Krzekowo:
Talib
TomasZ
Jaca
Niegol
Eunuch
yarrick
yodaz