17.07.2016 r.

Krzekowo 2: kiedy dochodzimy do pierwszych ruin budynków kierujemy się drogą w prawo. Idziemy wzdłuż płotu strzelnicy. Dochodzimy do piasczystego terenu. Mniej więcej od tego momentu mamy teren rozgrywki (resp) który ciągnie się w lewą stronę

na tej waszej mapce nie moge znaleść krzekowo 2 jest tylko 1

Spójrz post wyżej.

Is it near the Krzekowo on the map? How to get there? :smiley:

Witam, miałby ktoś odsprzedać kulki ? kontakt na priv

Ja mam, pisz 508790934

nima mnie

sorry, mnie nie ma :frowning:
problem z goglami :frowning:

Dziękuję za dzisiejszą strzelanke. Pomysły do dopracowania, ale jestem na tak. Dziękuję drużynie oznaczonej za dynamiczne reagowanie o startowanie z respa :slight_smile:

Również chciałem podziękować ekipie oznaczonych. Świetna koordynacja i praca zespołowa, czysta przyjemność :wink:
Generalnie fajnie było być “duchem”, mimo przebiegnietych kilometrów…
Pozdrawiam!

Jak wyżej, do dopracowania pomysły oraz używanie radia. Dziękuję mojej drużynie która robiła piękny zwiad i robiła z przeciwnikiem co chciała :smiley:

Świetny tryb gry. Oby tak dalej :slight_smile:

Dzięki za pierwsze pozytywy. Czekam na dalsze uwagi. Mniej więcej zobaczyłem co jeszcze należy usprawnić.
Zachęcam do korzystania z radia (większość TS używa Baofeng ) oraz podstaw łączności w polu

Wkrótce przedstawię kolejną odsłonę trybu zespołowego.

Podziękowania dla wszystkich uczestników dzisiejszej gry oraz Slayera za poświęcony czas , zaangażowanie w scenariusz i prowadzenie gry drużyny oznaczonej.Bardzo dobra organizacja i w miarę sprawna komunikacja dały całkiem niezły wynik. Oby więcej takich spotkań.

Pozdrowienia dla ekipy z Route One :laughing:

haha bycie w sztabie to nuda jak cholera. Wystałem się tam 2h jak za karę hehe Było to jednak konieczne. Często traciłem łączność z niektórymi zespołami (dwa ZT) a z pozostałymi naprawdę dobra. Wiem już na kim polegać dobierając dowódców. Ogólnie dobrze sobie radziliście, bo ważna jest taktyka uzgodniona przed rozpoczęciem gry. Więc jeśli nawet tracimy łączność to mniej więcej wiemy co robić. Nie wchodziliście sobie w drogę. Planowanie jest konieczne przy realizacji zadań w polu.
Każdy kto chce się dowiedzieć jako dowodzić zespołem i przekazywać komunikaty może mnie o to spytać przed strzelanką. Za tydzień będę o 9:00.

Właśnie dzięki tej dobrze zaplanowanej taktyce wróg nie był tak groźny jak to się mogło wydawać , mimo iż miał w swych szeregach bardziej doświadczonych graczy.Natomiast jak się okazuje łączność to podstawa dobrej koordynacji i strategii.
Faktycznie miałeś dziś rolę mało dynamiczną :laughing: , ale niestety taki los dowodzącego z bazy.
Doceniamy poświęcenie :laughing: które doprowadziło oznaczonych do zwycięstwa.
Na kolejną rozgrywkę dostarczymy Ci stolik i panienki :laughing:

Korzystając z okazji pisania kolejnego postu pozdrawiam dowódcę Ajgorę i dziękuję za sprawne kierowanie zespołem. :slight_smile:

Było fajnie pozdrowienia dla drużyny Ajgora :slight_smile:

Ajgor pozdrawia swoją ekipę :stuck_out_tongue:

Dzięki za wspólną grę pomimo 315fps w replice napsułem trochę krwi. Drużyna nie oznaczona: dobra komunikacja i taktyka gorzej z mobilnością. Scenariusz fajny gratulacje dla Slayera. Daje 2/10 ale solidne.

Hej.
Jeżeli Wam się podobało to co zaproponował Slayer zapraszamy na mini scenariusz Patrol po Puszczy:
http://taktycznyszczecin.pl/viewtopic.php?f=10&t=3214
Będzie można poćwiczyć komunikację w zespole, szyki patrolowe, nawigowanie. Bez spiny, raczej jako możliwość rozwoju umiejętności.
Scenariusz jest ustawiony na sobotę więc w niedzielę i tak będzie można normalnie iść i posiać kompozytem :wink:
Zapraszamy.