16,11,2014

Smirnoff przestań pisać jednego posta pod drugim. Jak masz problem to napisz sobie w notatniku, odczekaj i potem jak Ci się coś przypomni to wklejaj na forum.

Jarku zbyt dużo chyba od niego wymagasz hahaha :laughing:

Miałby ktoś odsprzedać z 3 hi-capy kulek (madbule,g&g) ?

Jezusie przenajświętszy - profesro Miodek płakałby jak by to przeczytał!

Ortografia i interpunkcja to nie jest taka trudna rzecz, tym bardziej jak do pisania używa się komputera.

Poprawka.głosowałem że nie będe,a BĘdĘ!!!

Będę z dwoma kuplami :slight_smile:

Krychol a walisz przez centrum z wolnym miejscem ?? :smiley:

I niestety z przyczyn niezależnych ode mnie niestety dziś odpadam :frowning:

Wybaczcie za brak obecności, ale dopiero co wstałem :smiley:

podsumowując - było strasznie słabo.
70 osob na spotkaniu to po prostu za dużo, robi się anonimowy tłum i od razu połowa zaczyna mieć wszystko w dupie psując zabawę reszcie.

Potwierdzam. 10-15 osób na respie!!! Jak się komuś nie chce grać to może trzeba znaleźć inne hobby.
Słaby dzień i tyle.

Dziękuję za dobrą zabawę. Mam tylko jedną uwagę. Po śladach na ciele i twarzy(!) nie chce mi się wierzyć, że wszyscy przestrzegali w budynku limitu 350 FPS…

mocno średnio. No i debilne strzelanie w ryj z 1m. nie pozdrawiam

Mówiąc szczerze to była najgorsza strzelanka na wiskordzie na jakiej byłem i to nie przez ilość ludzi tylko spiny które powstały na bezsensie :wink: Pozdrawiam brodatego grubszego gościa(nie ciebie viking) która twierdził że niby dostałem :smiley:

Jak pierwsza runda była jeszcze ok to druga była moim zdaniem straszliwa… Rozumiem, że były dwie flagi ale ta rozgrywka nie miała sensu… Flaga na polanie i nikt do niej nawet nie chce iść bo wszyscy se kampiąw budynku przy drugiej fladze… No bez przesady…
Wogóle MOŻNA BRAĆ PRZYPADKOWE OBIEKTY O DUŻEJ POWIERZCHNI I UŻYWAĆ JAKO TARCZY??? Bo to troche dziwna sytuacja, że sobie nieoznaczeni podnoszą (nie wiem co to było, sklejka?) i idą sobie za nią…
Średnio dziś było ale dzięki za gre.

dzięki za dobrą zabawę ,było fajnie :slight_smile:

Ja też przepraszam za nie przybycie :confused: źle się czułem :wink:

TH3 END, Nie jest zabronione. Chyba że ktoś idzie i strzela wychylając tylko broń czyli na murzyna.

Co do nieregulaminowej ilości FPSów to też mam takie podejrzenie ( Dziwne że od 5.10.2014 nie znikły mi do końca ślady po kulkach…).

Dzięki chłopy za dzisiejszą bitwe,tylko że 3 runda była całkiem do dupy, ponieważ dużo osub dostawało i grali dalej no i walenie na murzna dzisiaj to już przesadziło i zjebało całą gre

Przecież to Ty strzelałeś na murzyna z pistoletu, a gdy podniosłeś mi ciśnienie i doszło do spiny, to stwierdziłeś że “inni też tak robią.” To, że inni tak robią nie sprawia że staje się to dozwolone. Skoro ktoś jest idiotą to niech nim będzie i zostaną wyciągnięte konsekwencje, a kolejnych nie potrzebujemy.

Ogółem ja dobrze się bawiłem.