14.02.2021

Cześć czy kolor oznaczenia musi być koniecznie pomarańczowy ? Udało mi się załatwić niebieskie i czerwone, a nie mam nic pomarańczowego ;(

Będzie ok, luzik.

Super , dzięki

Stefan tak się zakamuflowałeś, że nie widać Cię na zdjęciu hehe

Dzięki wszystkim za grę, zabawa była bujna :smiley: do następnego

Dziękuję za organizację i zabawę :slight_smile:


Odpowiadając na pytania:

Trekmates Cairngorm GTX Gaiter (stuptuty)

A ja tam jestem rozczarowany. Mimo ujemnej temperatury żaden GB nie pękł , tylko jakieś tam zębatki poszły się walić… mało emocjonujące.


Tak na serio - świetnie było się ruszyć, zmarnować trochę kulek, postraszyć ludzi na auto … :wink: Liczę, że cotygodniowe spotkania wrócą … :wink:

Dzięki za spotkanko, fajnie se postrzelać po przerwie, dzięki za miłą atmosferę i szacun i podziękowania dla pomysłodawców dzisiejszego trybu. Pasował do mapy i przyjemnie się grało, a śnieg jednak nie okazał się aż taki straszny :smiley:. Zdjęcia z dziś pojawią się tutaj czy gdzie będzie opcja ich zobaczenia ?

Tak patrzę i w sumie to dziś nawet ani jednej przerwy z powodu cywila nie było hah

Trzeba Keina pomęczyć :wink:

Dzięki wszystkim za dzisiaj ! Fajnie było się potarzać w śniegu :slight_smile:

Dzięki Wszystkim za miły dzień. Moja pierwsza strzelanka na Taktycznym. Było trochę „strachu” bo świeżak, ślepy ze spora nadwaga :see_no_evil:

ale nie żałuje ani chwili z dzisiejszego dnia. Fantastyczni ludzie :slight_smile: z fantastycznym hobby

No Ten Teges, że tak

Kolega z czapką z logiem X od którego pożyczyłem oznaczenia “NIEBIESKIE” . Proszę napisz PW bo nie znalazłem Cię na koniec żeby oddać :stuck_out_tongue:

Dzięki za strzelankę od bardzo dawna. Mimo że kulki mi latały jak chciały to mimo wszystko fajnie było zobaczyć stare twarze. Do zobaczenia następnym razem.

Zdjęcia do galerii w odpowiednim dziale

.

Był jeden rowerzysta :wink: