13.11.2022

Gdzie strzelamy?
  • Bastogne
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Gdzie się strzelamy ?

Zapraszam do głosowania!

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin

Spotkanie rozpocznie się w Niedzielę, 13.11.2022 10:00 :wink:

Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę.

Kwestie organizacyjne:

  1. Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do: Mapa dojazdu do miejscówek
  2. Wszyscy gracze zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci kamizelki odblaskowej
  3. Oznaczenia stron na oba ramiona są obowiązkowe dla każdego gracza.
  4. Od chwili przybycia na teren odprawy, do czasu zakończenia spotkania gracz zobowiązany jest posiadać certyfikowaną ochronę oczu (okulary lub gogle ochronne). Jej ściąganie w czasie odprawy, rozgrywki czy przerw w grze jest kategorycznie zakazane.

Istotne zasady, limity i regulamny:

  1. Regulamin głosowania
  2. Limity mocy replik
  3. Regulamin spotkań TS

Gracze niepełnoletni (Regulamin TS I.10):

  1. Na spotkaniach organizowanych przez forum Taktyczny Szczecin obowiązuje ograniczenie wiekowe od lat 16.
  2. Do rozgrywki dopuszczani są niepełnoletni gracze, którzy ukończyli 16 rok życia, posiadający zgodę rodzica/opiekuna prawnego lub autoryzowaną legitymację niepełnoletniego gracza.
  3. Gracze nieletni zobowiązani są do posiadania legitymacji nieletniego gracza na każdym spotkaniu.
  4. Osoby niepełnoletnie, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica lub legitymacja niepełnoletniego gracza nie zostaną dopuszczone do gry.
  5. Gracze poniżej 16 roku życia będą dopuszczeni do rozgrywki tylko i wyłącznie pod warunkiem obecności prawnego opiekuna podczas odprawy i rozgrywki (pozostającego w strefie off-game)
  6. Wszystkie dane na druku zgody rodzica/opiekuna muszą być podane (wystarczy 1 rodzic/opiekun). Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry.

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!

Jeśli zagłosowałeś, a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Z ciekawości - skąd ten cokolwiek wąski wybór miejscówek na za tydzień?

Mamy załatwioną zgodę od wojska na użytkowanie terenu w tym terminie.

I niestety w przypadku Bastogne uda się to zrobić tylko na z góry podanym terminie, bez możliwości głosowania nad wyborem miejscówki, bo papierologia zajmie za dużo czasu, w przypadku ankiety. Z dnia na dzień zgody nie dostaniemy.

Drugi termin mamy też na 4 grudnia 2022.

MIEJSCE STRZELANKI:

MAPY do pobrania:
Wersja 1: https://drive.google.com/file/d/1r3gj8SGxPZiPjqmAYSzd6DlW54uuxM-z/view?usp=sharing

Mapka jest do zaktualizowania. Wrzucę w tygodniu lepszą wersję.

Zmieniłem mapkę dojazdu miejscówek - dorzuciłem Bastogne i parking.

3 polubienia

Byłbyś łaskaw wrzucić link :slight_smile:

@Arek tutaj zaktualizowałem
:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

A widzisz, a ja sobie tu szukałem:

:smiley:

Dziękuję, tam też poprawiłem :slight_smile:

Dodałem do mapy teren gdzie też da się fajnie grać i drogi, których nie widać z powietrza. Tamta była tylko na potrzeby HB

Dziękuje za organizacje dzisiejszej strzelanki.
Fajne to Krzekowo :grinning:

3 polubienia

Dziękuję za przygotowanie dzisiejszej strzelanki :slight_smile:

Muszę przyznać, że nowy teren zmienił całkowicie rozgrywkę i było bardzo dynamicznie i powiew świeżości było czuć :slight_smile:

Kolejna wizyta na Bastogne już 4 grudnia 2022 :wink:

@Kleszcz dziękuję za dobranie terenu było jak dla mnie bardzo fajnie, oby więcej takich spotkań.

4 polubienia

Bylo fajnie, pomimo cywili i irytujących motocyklistów dało się rozegrać 2 całkiem dynamiczne gry. Dziekuje Panowie ido zobaczenia niebawem

Teren BARDZO fajny. Strzelanka o dziwo też niezła :wink:

2 polubienia

G

Jakbyś częściej chodził na strzelanki, a mniej jeździł szlajać się po lesie udająć komandosa to może byłbyś szcześliwszym człowiekiem :sparkles: :sparkles: :sparkles: :kissing:

3 polubienia

Jak będziesz robił strzelanki w tak fajnych miejscach to będę częściej :kissing_heart:

1 polubienie

Jak napisał @Radzio 4.12 :wink:

Później będzie mała przerwa z Bastogne w przyszłym roku, aż klepną nam nowe terminy na papierze.

Więc radzę korzystać póki jeszcze jedno spotkanie przed nami :wink:

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty po 30 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.