13.09.2015

KingRStone - zapraszam do działu “Witam, chciałbym się przedstawić”

Nie wiem, ale to chyba wy nie potraficie czytac ze zrozumieniem bo ja tam znaku zapytania nie widze napisalem, ze 350fps tylko budynki w odpowiedzi na pytanie wookiego… (gdzie emotka z facepalmem?)

Na wiskord wybiera sie AirsoftSzczecin

ok, to używaj następnym razem “cytuj” wtedy wiadomo komu i na co odpowiadasz, inaczej można przeróżnie czytać twojego posta. peace

Co to ma być za wypowiedź. Rico dostajesz upomniene!

Leśnicy głosować !!! :smiley:

Z przyczyn służbowych nie pojawię się najpewniej na strzelance.

Życzę miłej gry.

Chyba trzeba wprowadzać ankiety jedynie z miejscówką cqb i miejscówką ‘leśną’, bo zawsze gdy jest taka sytuacja coraz to więcej nowych osób przybywa, nie wspominając już o ilości głosujących :wink: Niedługo niedzielne strzelanki będą mini-milsim’ami jak tak dalej pójdzie…

Piorun - najprawdopodobniej czy na 100%, bo nie wiem czy liczyć Twój głos czy nie :smiley:

Nie będę.

Złota myśl ostatniej chwili…
Można zawsze wprowadzić zasadę która powie np: że nowi “Nowi” nie mogą
brać udziału w głosowaniu w tym samym tygodniu w którym nastąpiła ich rejestracja na forum?
Powinno zadziałać i wyeliminować podłych sabotażystów którym życzę raka jąder! :slight_smile:

Samuraj Ligman bardzo dobry pomysł, a jeżeli nie pojawią się na najbliższej strzelance od rejestracji - out, chociaż z drugiej strony, Panowie nie mamy po 16 lat żeby takie rzeczy robić… główna zasada ASG (fair-play) leży u osób robiących sabotaże już na poziomie ankiety… pozostawia to wiele do życzenia…

kur…jak my sie pomiescimy z airsoftem na wiskordzie :open_mouth:

nie będzie mnie . Jadę gdzie indziej :smiley:

Niezłe tłumy się zapowiadają, chyba że zaraz tłumy zaczną rezygnować :wink:

podobna sytuacja jak w przypadku 23.08.2015. Czy to znaczy ze zasady tez zostana zmienione jak wtedy ?

Niestety, zasady zostają - 350fps na całym terenie wiskordu

Odpadam brak repliki cqb

Ja też odpadam i nie będę pojawiał się na CQB do póki nie ogarnę do niego repliki.

Odpadam brak repliki cqb

Niestety nie będzie mnie. Miłej zabawy :slight_smile: