08.10.2017

Spoko, nie było mnie tam, więc wiecie lepiej.
Pierwsze skojarzenie, że ktoś mu przyterminatorzył wcześniej, to zaczął dłuższymi seriami walić.

Czasem też nowi walą długimi seriami na auto - ale nie złośliwie, tylko z braku wyczucia.
Ja się najczęściej spotykam z długimi seriami na fullauto w stronę tych, którzy mają problemy z poczuciem trafienia.

Sprawa się wyjaśniła na miejscu, czy nie wiadomo, co było powodem takiego zachowania?

Sprawa z Terminatorka nie była wyjaśniana bo wziąłem poprawkę że było kilka krzaków po drodze i mam świadomość że czasami się wydaje że trafiłem a nagle jakas gałązka zmienia kurs kulki, ale mam na karabinie zamontowany scope cam, możesz sprawdzic mój kanał na YouTube zobaczyć jak to wygląda, I widać dokładnie gdzie trafia kula i jakie jest zachowanie osoby.

Zapomniałem dodać że przepraszam za idiotyczne friendlyfire w stronę Kocura I jeszcze jednego kolegi którego nicku nie znam. Czuję się jak idiota że wyszło jak wyszło w tych dwóch wypadkach. Trzeba się postarać żeby tak zjebac.
Mam nadzieję też że nikogo dzisiaj nie wprowadziłem w błąd, bo dwa razy rozwinął mi się znacznik trafienia I chwilę z nim latałem dopóki ktoś uprzejmie mi nie zwrócił uwagi.

Wrzuć tu albo wycinek (ale całej akcji, nie tylko moment uderzenia kulką) albo cały film i podaj czas, administracja chętnie się przyjrzy.