07.05.2023

Nie będzie mnie jutro :sob:

Nic nie doszło :frowning:

Czy ktoś z obecnych jutro byłby w stanie zorganizować mi oznaczenia drużyny? Kamizelkę jeszcze postaram się załatwić. Odwdzięczę się jakimś romperem.

Jutro odpadam . Miłej gry

Jak ktoś ma więcej to chętnie odkupie bo sam potrzebuje

Niestety - głosowałem ale się nie pojawię. Wybaczcie koledzy!

ej wziął ktoś flagę aggressive? :joy::joy:

1 polubienie

Taka szara na brzozie była?

tak jest

Ogólnie też dzięki każdemu za grę, fajna mucka, gęsto, gorąco i z potem, jak dobra orgia :wink: Do następnego!

3 polubienia

Dzięki wszystkim za spoko wymiane kompozytu, widac, że pogoda dopisała i ludkom chcialo sie grac niemal do końca :slight_smile:
A nie o 13 uciekać na kebaba :stuck_out_tongue:
A do kolegi w czarnym, wracającego na piechote z repliką na wierzchu w okolicy Krygiera, może nastepnym razem pomyśl zanim narobisz Sobie i calemu środowisku problemu…

6 polubień

Dzięki za dziś, była to moja pierwsza strzelanka i napewno nie ostatnia. Było bardzo miło poza kulka w czoło ale się czasem tak trafi. Szczególnie dziękuje osobie która pomogla w ustawieniu hopka oraz pozdrowionka dla Ceg’a za podwózkę.

2 polubienia

Mam pytanie, czy te zdjęcia które były dzisiaj robione można gdzieś zobaczyc?

To chyba nadal tam wisi, jak będę w tygodniu miał czas to postaram się ruszyć dupsko i ją zabrać.

2 polubienia

Podbijam

Też go widziałem, ale wyglądał jak ktoś inny, nie od nas

U nas chyba tylko ja byłem na czarno a wracałem autem wiec to raczej napewno nie od nas

Ja tez w czarnym ale z replika w plecaku wiec to nie od nas

Na przestanku siedział, na 99 % nie od nas.

Ten temat został automatycznie zamknięty po 30 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.