05.05.2019

Trzeba zagrać coś hardkorowego. Perm death czy coś żeby się na siłe nie pchać pod czyjąś kule.

skoro dobra i panorama top raktycznie to samo to dlaczego nie wybrać bliższej ocji?

Może dlatego że praktycznie to samo, to jednak nie jest to samo.
Panorama jest i dla mnie mało ciekawa, ale jednak znacznie ciekawsza niż Dobra, zwłaszcza że Panorama to kondycyjnie bardziej wymagający teren.

Mnie bardzo mocno zastanawia, dlaczego tak katujemy dobrą, skoro można się wbić na krzekowo, warszewo, wielgowo czy co tam jeszcze zostaje w ankiecie. Dobra jest nudnym terenem, cały czas walimy to samo tak na prawdę.
Z krzakami jest o tyle problem że mogą nas wywalić.
Natomiast Wielgowo złą miejscówką nie jest, trzeba się wysilić tylko przy wchodzeniu pod górkę i nie dopuścić do przejęcia wału od strony parkingu. Ale tam trzeba by było pomyśleć nad rozłożeniem spawnów żeby oba teamy miały w miarę równe szanse :wink: I właśnie z tego powodu wielgowo nie jest grane.
Tak tylko przypomnę że na wielgowie większość krzaków została wycięta, więc zostały drzewa i okopy to chowania tyłka :wink:

Tylko mosty. Najlepsza chyba miejscówka.

W takim razie wygrywa Dobra ?

Zgaduję że tak, niestety… :frowning:

Miałby ktoś pożyczyć replikę na jutro ? Cokolwiek żeby strzelało :slight_smile:

Ja jestem dalej za panoramą. Nie mam takiego prostego dojazdu na dobrą.

Nie narzekaj, ja walę z wielgowa :wink:
2h drogi w jedną stronę :wink:

Ja wale z Podjuch. Podobna trasa

Jutro mnie jednak nie będzie, praca, więc mój głos jest nie ważny.
Pozdro.

Hej,Czy będzie ktoś z was miał na jutro pożyczyć replikę?

Czyli jest REMIS.

Mamy też jedno miejsce transportowe ze Szczecina skądkolwiek trzeba będzie, dla pożyczającego.

Jak ktoś chce, to bardzo chętnie mogę kogoś zabrać(Max. 4osoby) z prawobrzeza za pokierowanie do miejsca :sunglasses:

Nie widzę wyniku głosowania a i ankieta zamknięta?
Rozumiem ze wygrała Panoram, bo tak mi wychodzi z ilości głosów Dobra -1 bo Dziki odpada a Panoram jak coś +1 mój.
A wiec?

No to super! Panorama na ten moment w takim razie wygrała.

W takim razie jedziemy na podjuchy ma sie rozumiec? :wink:

Ja proponuję tak. Jak się nie wyjasni to jedna ekipa jedzie na panoramę a druga na dobrą i tyle w temacie.