05.02.2023

Nie będzie mnie

Gdzie zbiórka jeżeli można spytać

Badz o 9 15 przy s labanie obok dzialek, gracE Cie pokierują

Odpadam

Auto się zestalo, będę po 10

1 polubienie

no spoko, aktualnie na miejscu jest nas 4. :laughing:

Jakby ktoś znalazł pokrowiec zielony to będe bardzo wdzięczny

2 polubienia

Hej,

Do Teamu niebieskiego:
Głowa do góry…

Pomimo pewnych komplikacji w rozgrywce chciałem Wam podziękować za taktyczne podejście lub też jego próbę. Specjalne podziękowania kieruje do osób z którymi szturmowałem flage podczas pierwszej połowy oraz z którymi próbowaliśmy poprawić naszą sytuację poprzez dokonanie flankowania za pierwszą flagą koło naszego respa.

Dziękuje :wink:

2 polubienia

Z tego miejsca chciałbym najmocniej przeprosić administracje jak i całą grupę że nie było mnie dzisiaj na strzelance,niestety z powodów zdrowotnych nie dałem rady dojechać a z rana nie miałem jak napisać.Jeszcze raz najmocniej przepraszam

Dziękuje bardzo za zorganizowanie strzelanki, dużo kulek polecialo, cieszę się ze zostałem do końca.

1 polubienie

Dzieki wszystkim za rozgrywkę (szczególnie modom, ze im sie chce :laughing:), nastawiony bylem mocno sceptycznie po zamieszaniu z glosowaniem, ale bylo całkiem spoko. Do następnego!

1 polubienie

Dziękuję modom za przygotowanie rozgrywki, sprawną odprawę i weryfikację głosujących.

@Diabel również cieszę się, że zostałeś do końca :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty po 30 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.