04.01.2015

Filmik ze strzelanki :wink:

Mi się nie podobało i odpuszczam wiskord na dłuższy czas, ale dzięki za gre, a Ciebie Wiewiór dorwe w końcu

Moim zdaniem dobrze byłoby rozbić trochę cele rozgrywki po terenie wiskordu - kiedyś graliśmy we flagi, które były rozmieszczone na polach, gruzach i w budynkach i sprawiało to, że rozgrywka nie stawała w miejscu kiedy obie strony bunkrowały się na klatkach schodowych.
Wiskord ma to do siebie, że jest dość wąski i lubi się zakorkować tracąc na dynamice…

Jeden z budynków w kompleksie od strony północnej jest wyłączony z rozgrywek. Wg informacji ochrony jest on monitorowany, dlatego już podczas trwania jednego ze spotkań musieliśmy go wykluczyć z dalszej gry.

jaka to kamera?

Bullet HD3 Mini

To juz wiadomo czego nie kupowac;)

Fakt,faktem zawiodłem się na tej kamerze pomimo wielu pozytywnych opinii na jej temat. Na dniach kupuje już coś z wyższej półki :wink:

Mam pytanie na temat wiskordu, na filmiku Kapcia widziałem w budynku ludzi z długimi replikami a nawet przewinął się ktoś ze snajperką jak to jest z tym limitem 350fps, tylko w budynkach czy ogółem?
PS. Sorki za offtop ale nie wiedziałem gdzie to napisać

A długa replika nie może mieć poniżej 350 fps’ów?

Limit jest przestrzegany.

Gumiś - więc cały ten kompleks budynków tuż obok bagien jest wyłączony z gry?

Teoretycznie cały kompleks nie jest wyłączony, ale przez brak możliwości grania obok tego faktycznie wyłączonego pozostałe budynki znacznie tracą na atrakcyjności. Jedna strona podejścia pod te budynki kompleksu zostaje praktycznie odcięta.

Jakby oznaczyć zasięg czujników taśmą to można by omijać ten budynek. Na pewno da się pojeść od drogi , od kominów i od tyłu.

Niepotrzebne te dyskusje! Jak i tak Wiskord jest na wykończeniu! Zaprawdę powiadam wam, że koniec Wiskordu jest bliski! I nie ma co tam kombinować :wink: strata czasu i nerwów :slight_smile: Pozdro 600 :sunglasses:

W sumie racja, niedługo mogą wyburzyć główny budynek, hangar już zburzyli.

Cieszmy się z tego co mamy :wink:

Śpieszmy się kochać ruiny, tak szybko odchodzą…

Sorki ze tak późno dzięki wielkie za zabawę. Ale co z ta niedziela bo głosowania nie widzę

Jest :slight_smile: 11.01.2015