Jak na dzisiejszą pogode 25 osób to całkiem sporo.
Rozegraliśmy 3 gry i po 13 zmyliśmy się.
Głównie daltego że padało cały czas i okulary plus luneta stawały się niegrywalne.
Radziu mam twoją flagę - oddam na następnej strzelance.
Dzieki wszystkim których nie przestraszyła pogoda - było miło i bezkwasowo.
Dla tych co byli pierwszy raz - zazwyczaj gramy do 15. Extremalnie 16.
Dzisiaj była to druga najszybciej zakończona strzelanka w tym roku z uwagi na deszcz.
Śnieg jest mniej wkurzający ![]()