03.03.2019

Między 13 a 14 zaczynają się ludzie wykruszać, po 14 mało kto już zostaje.
Okazja, żeby gra potrwała do 15 lub dłużej - zwłaszcza o tej porze roku - trafia się niezwykle rzadko.

Ktos jedzie z Pomorzan albo centrum, nie był nigdy i potrzebuje pilota lub po prostu ma miejsce wolne ? :wink:

Chętnie się z kimś zabiorę, startuję z Osiedla Przyjaźni, mogę dojechać łatwo na Wały Chrobrego w 75… nie wiem czy będę miał transport, szukam kogoś z czterema kółkami :slight_smile:

Kocur, Van, moge Was zabrać tylko musielibyście podskoczyc w rejon dworca glownego albo na ulice potulicka lub sowinskiego, jezeli Wam to pasuje.

Dworzec jak najbardziej. Napisz o której mam być i w dokładnie którym miejscu :slight_smile:

Tam na Wielgowie jeszcze mnie nie bylo. 9:00 pod glownym wejsciem na dworzec starczy?

Ideolo dla mnie, 75 podjechałbym pod same drzwi, jestem jak najbardziej za :smiley:

Fikfik - mnie jednak nie bedzie pod dworcem - nie czekajcie na mnie. Paluch mnie podwiezie.

W porzadku. Takze Van, 9:00 pod dworcem.

Szanowni, jedna podbramkowa sytuacja mi wypada na jutro rano i będę przez to spóźniony.
Żeby mnie tam nikt przypadkiem nie banował za nieobecność. xd

Panowie dziekuję za miłą i czysta gre bardzo przyjemnie sie dzisiaj grało oby wiecej takich spotkań :wink:

Dobra, intensywna gra, bez zbędnych kwasów. :slight_smile:
Szkoda że część się tak szybko wykruszyła że walka stała się bez nadzieji na przebicie. Liczę na szybkie wstawienie fotek. Na przyszły miesiąc postaram się przygotować coś ciekawego na Mosty :wink:

ja się zwinąłem bo transport mi się zwijał :smiley: no i okulary pod goglami zaczęły parować. a to już tragedia.

@van - polecam set ess crossbow plus ess vice rx (wkladki korekcyjne)

A ja soczewki lub operację za jedyne 9 koła papieru.

Ale to fakt, w pewnym momencie było już nas tak mało, że pomarańczowi nie mieli dokąd uciec. :smiley:

Mam na oku raptory + wkładki, komplet 220 bodajże wychodził z wysyłką. Jakoś tak. Gdzieś mam zapisane dokładnie linki.

Kwestia jaki masz budrzet na to przeznaczony osobiscie mam ten set od ess i daje rewelacja, same wizjery ess masz powloke antyfog

Van, zawsze będziesz parował :wink:

Ja mam Ess Ice + wkładki do nich a do tego w vission express za 5 zika zakupiłem anti foga i przeważnie to działa, chyba że jest cholernie gorąco, wtedy to już nic nie pomoże :wink:

Co z fotkami z strzelanki??

Dawno są w temacie Kaina