02.04.2023

Zbiórka pewnie tam gdzie zawsze. I ja +4 osoby będą. Pewnie ktoś jeszcze się pojawi

Dobra, gdzie jest tam gdzie zawsze, bo tam gdzie zawsze jest piękna tablica teren wojskwoy :wink:
A nie chcę czekać do 10 po złej stronie :sweat_smile:

Myślę, że przeczytanie pierwszego postu może być pomocne.

Od ronda jest przystanek autobusowy i niebieska linia oznaczające trasę dojścia na miejsce zbiórki.

Tylko, że według gps i mapy stoję w okolicy miejsca zbiórki…
Gdybym sam mógł rozwiązać problem to bym nie pytał

Strzelanka się odbyła? Czy nikt się nie pojawił?

Odbyła się . Było nas 20 :grinning:

Taka luźna sugestia odnośnie sytuacji z dnia/tygodnia dzisiejszego.

Jeżeli jest w danym tygodniu scenariusz organizowany “w okolicy” tak jak strzelanie na Jęczydole, czy tam wcześniej bodaj w Kołobrzegu i oczywistym jest, że spora część osób z forum i tak tam jedzie (bo nie jest to jakaś wiedza tajemna) to może dodać taką opcję do ankiety jako opcje informacyjną.

Zawsze da to pogląd jakiś, że sytuacja z niedzielą gdzie jest ~20 osób nie jest normalna, i nie zniechęci do następnych spotkań, a może część osób po prostu nie wiedziała o innej alternatywie na daną niedzielę.

Trochę to słabe, że środowisko się dzieli w ten sposób a nie łączy.

O i tyle :wink:

4 polubienia

@sollid otóż to fajnie byłoby wiedzieć co sie dzieje w naszych rejonach :slight_smile:

Racja racja, już nie wspomne tutaj o typowym small dick move gdzie zdarzyły się osoby, które rzuciły tylko, że nie będę jednak wieczorem zaraz przed strzelanka i przyjechała na jeczydół.

Nie ładnie, świecić przykładem niektórzy powinni a jest jak jest.

Oczywiście zdarzają się sytuację typu, a jednak mogę w niedzielę z rana, ale sumienie każdy ma swoje.

Maly edit, nie zauważyłem że jak krowie na rowie drug Wars było wklejane parę postów wyżej, gapa ze mnie :wink:

4 polubienia

Ten temat został automatycznie zamknięty po 30 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.